Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Telefon önerisi?

deja cyrano

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, mütevazi ama etkili bir telefon arıyorum, fiyat aralıgım 200-350 lira arası. Aslında bahsettigim şey tam olarak W810i, zira bunu kendi W810i'mi iyice özledigimden arıyorum, sürekli müzik dinliyorum, Nokia XpressMusic telefonlardan hoşlanmıyorum çünkü Symbian bence çok hantal bir sistem ve -yine- örnegin w810ide olan kıvraklıgın yirmide birine sahip degil, aynı zamanda -bazılarına anlamsız gelse de- telefonumda bayagı oyun oynarım, otobüste, yatarken falan, o yüzden ekranı 240x320 olup java desteklese çok sevinirim.

hepinize saygılarımı sunarım.

not: yazıdaki virgülleri sayacak basic kodunu yazabilecek varsa bana söyleyebilir mi? teşekkürler :P
Sosyal ağlarda paylaş

N73 kullanıyorum 2 aydır.

ilk başta "lan ne ağır tilifon, verdiğimiz paraya bak menü açılmıyo be" diyodum (ondan önceki telefonum K510i idi). Ama sonradan ajanda sistemini, internete erişimini, oyun oynanışını, uzun şarj süresini, kaliteli müzik olayını görünce iyiki almışım dedim. Gayet kullanışlı. Kamerası kaliteli, bi ton uygulama/tema indirebiliyosun netten. olmadı kendin yapabiliyosun. not tutabiliyosun (yüzlerce satır) PDF readerı var. Office belgelerinin üzerinde oynama yapabiliyosun. Ekranı kaliteli vs. hem ikinci el olarak satarken de iyi para ediyo. Bi araştır derim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...