Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Euro 2004: Bilgi Tahmin Tartışma hede hödö topiki

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

ya ben böyle savunma anlayışı görmedim. türkiye-letonya maçında da görmemiştim yani büyük ihtimal o maçta da böyleydiler de heyecandan görememişim :) 1 tane çek atak yapıo kanattan 3 kişi birden ona basıyor kalan adamlar boş kalıyor. hele ilk 25dk tam böyleydi. mal gibi bireysel şut çekmese çekler bomboş duruodu adamlar. bi ara çeklerin sol kanadına gitti top nedvedde abartmıyorum ya 6 ya da 7 letonyalı vardı ekranda ve bunlardan sadece biri diğer taraftaydı kalan adamların tamamı yayın bu tarafındaydı ehuh.

bence çeklerin tdsi çok mallık yaptı. son 20dk kanatları daha bi kullanınca çekler işi götürdüler.

hakemde ayrı maldı gerçi 30 tane faul çaldı sarı kart çıkarmadı. hep aynı fauller.

letonya 2 pas yapamadı bu arada adam bomboş defansta almış topu. kafayı kaldırıyor bakıyor ileri vuruyor top çek'e gidiyor lol
Sosyal ağlarda paylaş

yine hollanda'nın oyun kurucu eksiğini ön plana çıkaran bir maç. van der vaart'ı oyun kurucu olaraktan oynatmak varken, zaten forvet bolluğu olan takımda bir forvetini daha yedek bırakan advocaat'ı kınıyorum. çünkü davids'in oyun kuramadığı çok belli.[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 15 Haziran 2004 22:40 tarihinde demiş ki:
yine hollanda'nın oyun kurucu eksiğini ön plana çıkaran bir maç. van der vaart'ı oyun kurucu olaraktan oynatmak varken, zaten forvet bolluğu olan takımda bir forvetini daha yedek bırakan advocaat'ı kınıyorum. çünkü davids'in oyun kuramadığı çok belli.

gerçekten süper analiz etmişim. cruyff'e de sormuşlar nasıl kazanırız diye aynı bu dediğimi sölemiş ahuah[signature][hline]Silthanas, 15 Mayıs 2004 18:10 tarihinde demiş ki:
hill oyun kurmuyoki abi, bütün maç ordan oraya pas atıp duruyo
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...