Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

DARKNESSSSSSSSSSSS

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

sene oldu 2009 hala bir kotu adam ozentiligi hala DRUZZZZT ve RAISTLIIIIIN ve kismi olarak PALPATINNEEEE, biraz VAMPURLEEER ekle ve bol miktar DARKNESSSSSSSSSS

uzuluyorum bazen bizim genclige ya, gencliktende cikiyorsunuz kazik akdar adam oldunuz hala kotu adam oliyim karizma yapip kizlari goturiyimcilik yok anakin sikaywalekrs storwy was the bewst betrayalsss of all time booyaaaaaaaaaaaah filan cik cik cik

sayenizde millet 5 senedir ally oyniyamadi workiraftta "EZIK ALLYLAR HORDE KOTU ADAMLARIZ SUFERIZ" diye

bu serzenisimi de beraber aion oynamak isteyip mahalle baskisi ile "EZUKLEER BUZUKLEEER" propagandai ile sevmedigi halde emo acan arkadaslarima hediye ediyorum

kisilik sahibi olun az lem, odasini boyarken renk secme opsiyonu sunulsa siyaha boyatip 2 gun sonra fittirip ustalari siyahi nasil beyaza acicaz diye yoran emo veletleri dinlemeyin, onlarki firsat verilse gunesi isyaha boyamaya calisicaklar ama biz onlara cevaplarini bu topicde verdik
Sosyal ağlarda paylaş

en çok da bu sevda uğruna maymuna çevrilen vampirlere acıyorum ben.

genç kızları ne kadar cezbettiği anlaşılınca romantik vampirlerin, iyice bokunu çıkarttı sektör. vampir dediğin insanlar lanetlediği için vampir olmuştur ve doğası gereği vampir insanlardan nefret eder(di). şimdi küsküğü döşeyeceğim diye maymuna döndüler.

arkadaşlar bunlar bir vampir değildir. bunlar sermayenin daha çok para uğruna ortaya çıkarttığı maymun sürüsüdür. süper hızlı, süper güçlü, süper seksi insanlara ssuperman denir, daha olmadı örüncekadam denir.

arkadaşlar, bakın bu bir vampirdir. ruhunda karanlık bir nokta dahi kalmamıştır; çünkü ruhu artık karanlığın ta kendisidir. şu gözlere bak şu gözlere, adeta cehenneme açılan kapı gibi. baktıkça daha derinlere dalıyor insan. bi de yukardakilere bak, karizma pozlar vermeye çalışmalar falan. nosferatu'nun hiç böyle dertleri yok, delikanlı vampir çünkü.

çükü kalkmayan delikanlı vampir istiyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

huun said:

İşte ya. İşte ya. İşte vampir dediğin budur abi. Vampir dediğin Hereos3teki vampirdir. Budur vampir

http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes3/h3px/vampirelord.gif

Halbusi hereos ekibi de bu karizmatik vampir akımından etkilenmiştir bakınız hereos 4 vampiri

http://www.maps4heroes.com/h/vampire_b.jpg

Aynen cumhuriyet dönemi demokratı. Ben bu yüzden hereos4 oynamadım gördüğüm an sildim.

Karizmatik vampir olmayanca gelince bütün gençlerimiz vampir olmak için birbirini eziyor bir nosferatu olur musun dediğinde evet diyecek genç sayısı? 0. Dark mark değilsiniz arkadaşlar bildiğin kapitalistsiniz, marka insanısınız, tikisiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...