Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sarhoşken kızlara mesaj atmamızı engelleyen bi sistem olsa

forçen

Öne çıkan mesajlar

Yüzyüze istemicekte nerde isticek yahu?

msn'de mi teklif ediyorsunuz sdf.

said:
sdf:
*Benimle çıkar mısın?

*sdf size titreşim gönderdi.

asd:
*bende bu soruyu bekliyordum. elbette :mutluhoplayansmiley:
sdf:
*o zaman hadi bir internet kafeye gidelim yanyana makinelere oturur yazışırız.
asd:
*ay çok romantiksin.
Sosyal ağlarda paylaş

yok lan ondan demedim.Yüzyüze bi şekilde elele tutuşarak başlayan ilişkide illa başlamışsınız 2 saat geçmiş falan aa sen bana çıkma teklf etmedin diyip elleri tutup 2 eli birden Benimle bi hayatı paylaşmak için ilk adımı atar mısın tarzı bişeyler bekliyo.Etmezsen kırılıyo küsüyo falan :D
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hayatımda bi kere kullandım o cümleyi. Bi iddaa sonucu. Olay şeydi, 1 gün içinde tanımadığım bi kızla tanışıcam ve kıza "Benimle çıkar mısın?" dicem. Yaptım. Kızın cevabı "ama ben seni arkadaş olarak görmüştüm" oldu. İlk defa bi kızın beni tanıştığımız gün arkadaş addettiğini görmüş oldum. Ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

en güzeli ayık konuşmak bu işleri. sarhoşken insan ne dediğini bilmiyor. birazcık sevdiği insana çok aşıkmış gibi davranıyor, sonra ilişki başlasada iki tafarta memnuniyetsiz oluyor. yazık oluyor. ben nekadar çok oluyor diyorum. bazen böyle oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

"Van Patisi" said:

zeawee said:

gerçekten yaa çıkma teklifi denilen olay nasıl gerçekleşiyo? teoride biliyorum ama pratiğe gelince çok komik bişeymiş gibi görünüyo:S denemedim hiç

Çıkma teklifi, arkadaş olma(asıl adı sevgili olmadır) teklifinin halk dilinde kullanımıdır.

+1

yada bir insanın bir insana onu sevdiğini söylemesinin belli bir yaş grubuna kadar genel adıdır.
mantıklı düşünürsen eğer adındaki büyüye kanmamak gerekir. birlikte biyere gitmiş olduğun her kızla teknik olarak çıkmış olursun zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...