Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

çok mu wow oynuyorum n'apıyorum.

TheRiverBelow

Öne çıkan mesajlar

yav aga. ben bir eziğim. biliyorsun zaten. amma gel gör bu wow beni bir sardı pir sardı. o derece. nasıl farkettim biliyon mu? bilemiyon tabi ki. kahin olsan burda işin ne.

lan sabah okula gidicem. elimde kitap. dedim bakkala uğrayayım. bir bonibon alayım cebimdeki 50kuruşa. yiye yiye giderim ake. heya. aynen böyle dedim yeminlen. bakkala bir girdim o da ne? üç kişi ateşli ateşli sevişiyor. birbirlerinin memelerini sıvazlıyorlar. ahaha. yok lan şaka. bakkal orası. öyle bişey olsa şu an orda olurdum muhtemelen yani. neyse girdim bakkala. adamın teki sigara alıyor. bakkal amcaya baktım bi (lan amca diyincede her an sarkacakmış gibi geliyo), herifle göz teması var. lan kolumdaki kitabı bir fırlattım avenger shield deyu. aggro'yu alayım deyu. gözlerimi hastanede açmışım. ahah. buda şaka hacı. fırlatmadım. ama bi an için, küçücük bi an için ciddi ciddi aklımdan geçiverdi. "hasktir!! aggro!!1" deyu. "dur lan bi dakka? bakkaldasın." dedim içimdeki dallamaya (bu cümleden o anda anal sex yapıyor olduğum manasını çıkarmayalım yalnız). yani. market olsa eyv. panik yap. 25man. ama bakkal 5 man yani. dur bi, noluyo lan.

sonra söz verdim yol boyu kendime. ilk fırsatta sigarayı bırakçam dedim. ama sigara içmediğimi hatırladım. olsun lan yinede bırakıyım dedim...velhasıl; sigarayı bıraktım agalar. içmeden bıraktım. çünkü ben senin senin beni sevebilme ihtimalini yaladım. eve gelip wow açtım gene. ezik ezik dolandım. tank ffs dediler. "sanane lan amuhagonçurdoğooom" dedim. dolandım.

mutluyum lan elleeam.
gibson.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Olm o salak japon bebelerine dönmüşsün hani ölüyolar ya pc başında yemek yemeği uyumayı falan unutup falan asdf

unutmak değilde üşeniyorum be hacı. yıkanmaya üşeniyorum. sıçmaya üşeniyorum. uykum var. yatmaya üşeniyorum. üşeniyorum demeye bile üşeniyorum. o yüzden fromthehell tabirleri ile; üş.
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

Dartanian said:

Olm o salak japon bebelerine dönmüşsün hani ölüyolar ya pc başında yemek yemeği uyumayı falan unutup falan asdf

unutmak değilde üşeniyorum be hacı. yıkanmaya üşeniyorum. sıçmaya üşeniyorum. uykum var. yatmaya üşeniyorum. üşeniyorum demeye bile üşeniyorum. o yüzden fromthehell tabirleri ile; üş.

Peki raid yapmaya üşeniyo musun hayır..işte sorun bu dostum sorun bu.tüm sorun senin o beyaz poponu sandalyeden kaldırmamandan kaynaklanıyo.

Wow ne ayrıca ya iğrenç bi oyun
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

Peki raid yapmaya üşeniyo musun hayır..işte sorun bu dostum sorun bu.tüm sorun senin o beyaz poponu sandalyeden kaldırmamandan kaynaklanıyo.

Wow ne ayrıca ya iğrenç bi oyun

hacü beyazlık mı kaldı allaasen? otur otur yosun bağladı bildiğin. yeşil. evet itiraf ediyorum yoda'yı ben oynadım. ayrıca vöv kıral yav. wow yani düşün. WOWWWW. kendinden hayran olma efektli.
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

İğrenç abi sürekli canavar kesiyosun.Pvp'ler bok gibi hiç eğlenceli değil oynadı yani oynamadan konuşmuyorum asdf

kınayk oynadım ben kınayk!!1 XD
o derece. yaa. evet. amma gel gör bi gün kafede "SEN KİMSİN LAAAAN? SEN KİMSİN BENİ KESECEEEN? BENİ Mİ LAAAN? HAAAA?" diye bağırıp klavyeye tecavüz eden bi oğlan gördüm ya, o gün anladım ne yapmakta olduğumu.

wow akar yani o yüzden. zaman geçiyor yav. şehirde yapacak bişeyde yok pek (çankırı). "iyidir. kıraldır." diyip bağrımıza basıyoruz bakalım. ha çakallık yaparsada çıkışa çağırır, "birader iki dakka özel bişi konuşcam bi bakarmısın" derim yani kendisine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...