Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

IMesh, Kazaa & Adsl arasındaki İlişki?

Chiptech

Öne çıkan mesajlar

Yahu iyi ki bi adsl imiz oldu sabahtan beri topu topu19 şarkı çektim çıldırıcam.. Tıklıyorum kazaa da şarkıya More Sources Needed.. oluyo 20 tanede 1 tane zor cıkıyo.. O yuzden IMesh yukledım onda da aynı sorun nedır yahu bu? Adsl in Firewall açık onla alakası varmıdır acep?[signature][hline]mutsuzum, mutlusun, mutlular....

Saeros, 14 Haziran 2004 16:57 tarihinde demiş ki:
aşık olmak hormonların bok yemesinden başka birşey değil bence.
Sosyal ağlarda paylaş

özür dilerim farkına varamadım :( Neyi kapayıp açayım? Adsl i diyosan korkuyorum tekrar çalışmaz diye canım çıktı bağlayana kadar çünkü.. :([signature][hline]mutsuzum, mutlusun, mutlular....

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chiptech, 04 Temmuz 2004 00:04 tarihinde demiş ki:
özür dilerim farkına varamadım :( Neyi kapayıp açayım? Adsl i diyosan korkuyorum tekrar çalışmaz diye canım çıktı bağlayana kadar çünkü.. :(

sen kendin ayrıca firewall kullanıomsun...Sen en iyisi bi kazaa lite indir Kazaa Lite K++ 2.4.3

indir abi bunu kendinde firewall varsa kapat bide öyle dene veri alışverişine bak sorun sende değilse ara abi tt destek hattını 444 0 375 ordan hallet[signature][hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

yok kullanmıyorumda adsl in firewall ı var galba annamadımki neyse kapadım açtım adsl i tırstım bağlanmicak diye lanet bişi bu adsl. 10dk da bağlandı yinede ama firewall açık hala neyse ya kalsın böyle..[signature][hline]mutsuzum, mutlusun, mutlular....

Sosyal ağlarda paylaş

yahu bu Allahın Belası programlar ne böyle yahu???! 56k ile rahat rahat çekerken artık hiçbişi çekemiyorum direk Remotely Queued!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YARDIMCI OLUN LÜTFEN[signature][hline]mutsuzum, mutlusun, mutlular....

Sosyal ağlarda paylaş

kazaa lite k++ çek.
remotely queued dediği "hata var" değil, "sıraya girdin" demek.
neden sıraya girdin?
-senin kazaa'nın credisi yüksek değil demek ki. daha çok upload et credi arttır.
-karşıda sadece 1 veya 2 kulanıcı var, onların da uploadları dolmuş, bu yüzden onlardan download edemiyorsun.
-ya da zaten başka bir dosyayı karşıdaki adamdan çekmektesin, yukardaki gibi upload sınırı yüzünden o kişiden yine çekemiyorsun.

sorunun bu. kazaa lite'ta arama yaparken, no limite ayarlaman lazım, durmadan tekrar tekrar (search more) yapması lazım. Search more'lar sonucu, bazı dosyaların user sayısı daha fazla oluyor. 30-40 userlı olanlar varsa onları kullan, tutup da 1 kişilik dosyaları indirme.

Ben X-Men 1,2 Rurouni Kenshin Bölümleri (55-60) indirdim geçen hafta, birkaç kere kazaa'ya bakınca remotely queue ve need more sources gördüm. Ama Accelerator ayarlarını düzgün yapmışsan, kazaa otomatiktan hepsini (find more souces) ile kaynak bulur.

iMesh ve normal Kazaa'ya sakın ama sakın ha bulaşma.
Bulaştıysan hemen sil, bir de spysweeper ve ad-aware 6 yükle, bilgisayarını temizle.[signature][hline]pc and comic geek
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...