Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nba 2009/2010

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

pc başında istatislik takip ederken çürümüştür belkim

şaka bi yana, celtics'in tabii kide netsi top yapar potaya sokar ama baktımda şimdi istatisliklere deli gibi faul yapmış celticsliler bide 3tane mi ne üçlük sokabilmişler potaya. Bu olsa olsa konsantrasyon bozukluğudur heralde.

Celtics gibi savunması ile öne çıkacak bir takım playofflarda da böyle faul yaparsa daha ilk turdan giderler evlerine.

Ki o eski celtics savunmasını yakalayamadıktan sonra hiç şans vermiyorum ben bu takıma zaten, yakalamış gibi de gözükmüyorlar...
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

pc başında istatislik takip ederken çürümüştür belkim

şaka bi yana, celtics'in tabii kide netsi top yapar potaya sokar ama baktımda şimdi istatisliklere deli gibi faul yapmış celticsliler bide 3tane mi ne üçlük sokabilmişler potaya. Bu olsa olsa konsantrasyon bozukluğudur heralde.

Celtics gibi savunması ile öne çıkacak bir takım playofflarda da böyle faul yaparsa daha ilk turdan giderler evlerine.

Ki o eski celtics savunmasını yakalayamadıktan sonra hiç şans vermiyorum ben bu takıma zaten, yakalamış gibi de gözükmüyorlar...

istatislik değil istatistik abi. :)

celtics'in savunmada düşmesinin tek sebebi sheed paraziti. adam her maç 250 tane üçlük deneyip 1 tane sokuyor, kendi kafasına göre oynuyor. transfer olurken celtics onu kendine benzetir dedik adam celticsi kendine benzetti. savunmacı diye aldık bulaşık makinesi çıktı herif.
Sosyal ağlarda paylaş

Or1on beni benden aldı okurken ahahah
Kaan Kural'la teke tek yap Or1on, yenince "senden daha bilgiliyim ve üstünüm, şimdi çek git burdan" dersin ahahaha.

Onun dışında baya değişik skorlar görüyoruz bu aralar. Özellikle Doğu'nun playoff alt sıraları çok karışacak gibi duruyor. NYK playoff yaparsa çok bomba olur.
Sosyal ağlarda paylaş

lal'da yine yargılamış yahu. en son baktığımda 3. çeyrekte 12 sayı gerideydiler ama lamar'ın çabalarıyla gayet super bi comeback yapmıslar. kobeninde 17'de 3 attığını ekliyim :D

artestde cok cok iyi oynamıs hakkaten. 6 top çalma nedir :D beklediğimiz performanslar bunlar artest'den.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...