Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TMSF ve Cem Uzan

jarjar

Öne çıkan mesajlar

http://www.korhaber.com/tmsfye-sok-cem-uzan-7-milyar-dolarlik-davayi-kazandi.php

Cem Uzan 7 milyar dolarlık davayı kazanmış TMSF'ye karşı
bu ne kadar doğrudur doğruysa inanılmaz bir rakam ve büyük bir darbe hükümete

bir de yanında Telsim davası varmış 19 milyar dolarlık o daha sonuçlanmamış sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

Başka yerde göremedim.O yüzden gerçek mi şüpheyle yaklaşıyorum. Bu aslında çok büyük haber olmalıydı?Yani 7 milyar dolar diyorsun.Belki faizi vs ile alacak bir de telsim işi var ki 19 milyar dolar diyor.Bunu da faizi ile alsa.Gene giren çıkan bize olur kesin.Ayrıca davayı kazandıysa seve seve verecek.
Sosyal ağlarda paylaş

amerikada kazanmis baya baya verirler, turkiyede olsaydi zor alirdida obamanin bir sozune bakar

cozun su ermeni sini diyor protokol imzalaniyor, yapin aiclim diyor acilim hazirlaniyor

kevin costnerida turkiyeye verdiler zaten, adamlarin kullanmis ise yaramaz butun copleri bize direk ehueheuhu

gogo obama

biyigi kesiceksin de bizimkine plx :D
Sosyal ağlarda paylaş

new york'taki davayı tmsf kazanmıştı zaten. 2.9 milyar dolar almıştı. ilkbaharın haberiydi o..

şu anda istanbul 8. ağır ceza mahkemesinde dava sürüyor ve (dün ya da bugün) tmsf avukatı, uzan'ların tutuklanmasına dair bir dilekçe sundu. yani dava uzan leyhine değil, uzan aleyhine sürüyor.

bu yalan haberin zamanlaması tesadüf değildir muhtemelen, ortalığı bulandırmak işte..
Sosyal ağlarda paylaş

halis ağa'nın bankanın içini boşaltıp, fabrika kurması ve sonra ben fabrikaları kendi paramla kurdum, o fabrikalara niye el koyuyor devlet demesi gibi kel alaka bir konu.

sadece kepez'deki hisselerinden dolayı libanaco diye güney kıbrıs'lı bir firmanın uluslararası tahkime gittiği bir dava var ki; o konuda da devlet koymuş çocuğu sanırım. hani nerde hisselerin gel getir demiş mahkeme, hisseleri cem uzan'ın avukatı getirmiş hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Cem gelmeyecek =(

said:
Cem Uzan'ın avukatı Şaylan Çığgın Cem Uzan'a Fransa'nın siyasi sığınma hakkı tanıdığını, Uzan'ın bundan sonra Fransa'da yaşayacağını iddia etti.

Çığgın tarafından yapılan yazılı açıklamada şöyle denildi:

"Cem Uzan 2003 Haziran'da başlayan ve bugüne kadar aralıksız sürdürülen siyasi linç kampanyası nedeniyle büyük sıkıntılar yaşamıştır. Siyasi baskı ve zorlamalar ile seneler sonra bile kendisine ve küçük çocuklarına karşı açılan suni davalar ile uğraşmak zorunda bırakılmıştır. Cem Uzan hiç hak etmediği halde kendisine yaşatılan bunca sıkıntıdan sonra Fransa'nın siyasi sığınma hakı vermesinden büyük bir minnet duymaktadır. Dünyanın en önemli devletlerinden Fransa tarafından Cem Uzan'a siyasi sığınma hakkı tanınmış olması son derece önemlidir. Cem Uzan bundan sonraki yaşamını Fransa'da devam ettirecektir."
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...