Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ideal Craft Karakter

bbraun

Öne çıkan mesajlar

Basliktan anlasilacagi gibi craft karakter gelistirmeyi dusunmekteyim, suanda ingot ve ore ihtiyacimi gideren bir karakterim var, 100 mining ve 65 magery si mevcut, geri kalan boslukta kesinlikle imbuing dusunuyorum boylelikte 285lik bir skill capi doldurmustum oldum bunun gerisinde ne tavsiye edersiniz?

Yada soylede yapabilirsin dediginiz önerilerinizi alabilirim.
Tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

Imbuing kasmak zor iş önce bi pvm charın olmalıki imbuing reglerini toplayabilesin...

Şöyle yap bence;

100 Mining
120 BS
120 Tailor
120 Imbuing
100 Tinker
100 Alchemy
40 Magery...

Veya Tailor yerine 100 Bowcrafting al , Magery'n 60 olsun..

Tabi bu charı tamamlamak baya bi zaman ve para alır..
Sosyal ağlarda paylaş

Crafted Artifact yapılıyor tinker ile , Pandant of the Magi , Battle of Essence gibi ayrıca Crafted Pet yapılıyor , Vollem , Scorpion , Wolf ve Gollem , keg yapımında tinker lazım ,Gorgon Lens yapımında tinker lazım ve daha aklıma gelmeyen bir sürü şey , Osi de her craft skill i ayrı ayrı değerlidir , free shardlara benzemez tabiki..
Sosyal ağlarda paylaş

LordNeruda said:

Ben de craft kasıyorum şu sıralar, şunları kasıyorum. İstersen birlikte kasabiliriz.

100 mine
120 bs
120 tailor
100 carp
100 tinker
100 Alchemy
60 Mage

Selam cevabim biraz gec oldu. Ben mine ve tinkeri bitirdim, imbuing 63 de. BS 116.0 da fazla bisi kalmadi ama bos zamanlarda ingot toplamaya devam ediyorum 120 ledikten sonra sonra ingot destegi verebilirim memnuniyetle.
Gorusmek uzere.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...