Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tyrants 'a ne oldu ?

janis

Öne çıkan mesajlar

BL'de Seven, Maght'e gecince Pain Train, sonra outlawin entrikalari tavan yapinca prewent topladi takimi cikti ve 2'ye bölündüler Reckoning ve Resisted oldular vs vs. 2 ye bölünmeden öncede yabanci bi guildle birlesip baska bi isim aldilardi sanirim ama unuttum. Maghte gecerlerken cikmistim ben de, daha sonra For Invadoria! diyorum yani :) Pembe tankimiza selamlar, pink pink weeee

Tyrants topigi top oldu :P
Sosyal ağlarda paylaş

AKINCILAR said:

BL'de Seven, Maght'e gecince Pain Train, sonra outlawin entrikalari tavan yapinca prewent topladi takimi cikti ve 2'ye bölündüler Reckoning ve Resisted oldular vs vs. 2 ye bölünmeden öncede yabanci bi guildle birlesip baska bi isim aldilardi sanirim ama unuttum. Maghte gecerlerken cikmistim ben de, daha sonra For Invadoria! diyorum yani :) Pembe tankimiza selamlar, pink pink weeee

Tyrants topigi top oldu :P

sen tbcden önce invadoria daki hunterı olan akıncı mısın ?
Sosyal ağlarda paylaş

AKINCILAR said:

hozceri said:

sen tbcden önce invadoria daki hunterı olan akıncı mısın ?

Evet pinarim :)

istesem benden püll alamazsın püll!!

Keşke ilk 10 da bi türk guildimiz olsaydı da nam salsaydı ilk 10 a girebilecek bi guild de elbette çıkar türk oyunculardan ama olmuyor nedense biraz progress yapılınca sorunlar ortaya çıkıyor ... ilk 10 a girebilecek bi guild de elbette çıkar türk oyunculardan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...