Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

farmville-

di

Öne çıkan mesajlar

Hani komsum ol diye davet gondereyim onda sorun yok ama davet edebilmek icin listemdeki farmville oynamayan insanlari onume getirip once davet et diyor.

Ayni seyden bahsediyoruz di mi ?

Sikayet edicem ona gore spam yapmaya zorluyor diyerekten.
Sosyal ağlarda paylaş

en cok zynda.com applicationlarinda var. daha betada 50 milyon useri olan bi oyunun saadet zinciri gibi "sunu yapacaksan 8 kisiyi getir oyuna yoksa olmaz" demesi dayatmanin krali. hani oner felan gibi opsiyon olsa eyvallah ama neye tiklasan ya adam getir ya da para verip ingame cash al diyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
chagy said:

edit: yukarıda my neighbors'a tıkla, orada hem olanlar, hem oyunda olup komşun olmayanlar hemde komşu yapmak için davetiye gönderdiğin ama cevap vermeyenler gözüküyor.

arkadaşlar yardımcı olurmusunuz benim listede komşulara tıkladığımda artık komşularım gözükmüyor.oyunda oynayıp komşu olabilciğim kişilerde gözükmüyor .anca yeni arkadaş olduğum kişilerin oynadığını gösteriyor ve onlarıda komşu yapınca gözükmüyor . bunun nedeni nedir yardım edermisin komşularımı ve istek gönderdiklerimi görmek istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

yakopsi said:

chagy said:

edit: yukarıda my neighbors'a tıkla, orada hem olanlar, hem oyunda olup komşun olmayanlar hemde komşu yapmak için davetiye gönderdiğin ama cevap vermeyenler gözüküyor.

arkadaşlar yardımcı olurmusunuz benim listede komşulara tıkladığımda artık komşularım gözükmüyor.oyunda oynayıp komşu olabilciğim kişilerde gözükmüyor .anca yeni arkadaş olduğum kişilerin oynadığını gösteriyor ve onlarıda komşu yapınca gözükmüyor . bunun nedeni nedir yardım edermisin komşularımı ve istek gönderdiklerimi görmek istiyorum

yardım edebilcek var mıı acabaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...