Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

S.T.A.L.K.E.R - Call Of Pripyat

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

ilk iki oyunun neredeyse aynısı. evet ışınlanma var ama boşta gezinen stalker bulman laızm adam seni götürüyor gidecegin yere. ayrıca exoskeletona servo takıp bayır aşşa koşmak gibisi yok :P

Ama oyun çooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook kısa ve ilk haritada artifactları toparlayıp satınca direk exoskeleton - SVDM-2 sniper rifle - FT-200M üçlüsü yapabiliyorsun. Etabi oyun çok kolaylaşıyor en zorda oynasan bile.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

oynayan baksın hatta lütfen baksın

Anca başladım oynamaya da param çok ama upgrade yapoamıyorum. Daha ilk haritadayım sadece side mission yapıyorum şimdilik. Tools bulamıyorum. Mercenary campte var diyodu nette ama dağıttım orayı tool falan yok oynayan biri bi el atsın yardımcı olsun. Diğer toollar bu haritadaki işte zombi görevini yapınca buluyomuşsun da o zaman her yerde zombi çıkmaya başlıyo diyodu onu çok sonra yapmayı planlıyorum :D

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Patchsiz mi oynuyosun? Ben 1.6 mı 7 mi ne öyle bi patchle oynadım 1 kere bile çökmedi sanırım.

Ama FPS oynanışı olarak çok leş bir oyun bence, grafikler falan da leş. Yani çok sevmek lazım konsepti, bu oyunu sevebilmek için. Metro bundan 2-3 gömlek üstün bir oyun olmuş bence. Ama ben bunu da çok sevdim bitirdim yani :D
Sosyal ağlarda paylaş

abii konsept olarak çok iyi, görsel olarak bana orta ayar geldi ki oyunun ve mekanın büyüklüklerini ve yan questleri falan katarsan o kadar kasamamiş olmalari normal, yalnız ben dx9 oynuyorum. dx 11 de deneyip mi diyorsunuz grafikler leş diye? metro görsel olarak mesala süper ama onda da adam gibi grafik ayari çekemiyorsun.

fpssi leş derken neyi kast ettiniz anlamadım beni rahatsiz eden bişi olmadi. a.i düzgün ( biraz hile yapiyor ama normal) silahlar upgradeler,silahların tepkisi falan benim baya hoşuma gitti.fpsden uzak kaldığım için tabii kesin bişi diyemiyorum ama metro 2033 den daha iyi geldi çatışmaları bana. uzun menzilli silah kullanmak geceleyin sesiz sakin susturucu ile takılabilmek, sandbox muhabeti, konusu,konsepti,falan çok hoş. ama dedim gibi ben post-apo seven bir adamım. ondan hoşuma gitmiş olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben baya iyi grafiklerle oynadım dx10 ile sanırım ama yine de leşti. Yani onu dx11 de paklamaz :D Ama sonuna kadar oynadığım az sayıda oyundan biridir orası ayrı. Konsept harika ama çok daha iyi bi senaryo, çok daha iyi questler, daha iyi bir silah mekaniği ve daha iyi grafiklerle çok efsane oyun olabilirmiş. Olamamış.. :(

FPS olarak dandik derken silahla vurduğumu hissetmiyorum kesinlikle. Hani call of alan oynadıktan sonra buna geçince elinde bişey var tıklıyosun diğer adam ölüyo gibi oluyo o silah kullanma hissini vermiyo. Başka bir topikte konuşulduğu gibi, gez-göz-arpacık kullanarak adam inirme hissi de kötü ve çok kullanışsız yine iyi FPS oyunlarına göre. O anlamda söyledim yani :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...