Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hiç birinizi sevmiyorum 2

Reksa

Öne çıkan mesajlar

reksa ilk girişin mi?

geçen gün 2 saat kümeler işledik , o 2 ders sanki 300 ışıkyılı gibi geçti... ah öss vah öss derelere tepelere öss

zaten sıra arkadaşım odtü inşaat müh. bırakıp gelmiş 1. sınıfı bitirip kaydını dondurmuş.. bakıp bakıp piskolojim bozuluyo.. sonra ankara eczacılık bırakan falan:S sınıf 14 kişi, 9 kız 5 erkek var ve en önde bi blood elf oturuyo(hemen arkasında night elf)

öyle işte... bi topik açabilirdim de burayı trolleyim dedim:D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
paticik serverına geldiğim günden beri herkesle dost olmaya, arkadaşlık kurmaya çalıştım ve herkesten olumlu tepkiler aldım.mh açtığım iddaa edildi, küfür yedim bana karşı bazı tepkiler, tavırlar gördüm.ama kimseye karşı kalbimi bozmayıp kırıcı veya rencide edici söz kullanmadım.bazı kişilerle arkadaşlığımı ilerlettim samimi bi şekilde konuşmaya başladım, o arkadaşlardan küfürler yedim, küfürler ettim ama hiç tepki koymadım arkadaşlığımı daha da güçlendirdim.küfür etmediğim halde küfür etmem gerekçesiyle bazı kişilerden tepki görmek beni gerçektende üzdü üstelik bu kişiler güvendiğim, saygı duyduğum insanlar olunca bu üzüntü 2 kat daha da arttı.Burda tanıştığım insanlara ettiğim kötü sözlerden dolayı hepinizin önünde bin kere özür diliyorum.seveninde sevmeyeninde canı sağolsun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...