Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kırtasiye malzemeleri (şöler, rapido vs)

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

cağaloğlu'nda hakikat diye müslüman misyoneri bir kırtasiye var fiyatları ucuz ama ben bu adamlara para kazandırmak istmiyorum.

böyle ucuza malzeme alınaiblinecek neresi var biliyormusunuz? kadıköyde hiç ucuz yer bulamadım onu da söyleyeyeim (güven son yılarda acaip fiyatlar çekmeye başladı kıl oldum adamlara)
Sosyal ağlarda paylaş

Gimli said:

İldeniz noluyo sıfırdan mimarlığa mı başladın :)

abi işte benim hatunla beraber okuyoruz :) güzel yani rapidolar, schöllerler, T cetvelleri :) (yanlış bölümde okumuşum okumaya da devam ediyoru7m :P)

ghüncelleme yapayım bu sıraselvilerde eskiden beykent üniversitesinin mimarlık bölümüm varmış o yüzden bi dönem bu malzemeleri getritmişler ama artık orada sadece hukuk fakültesi olduğu için getirtmiyorlarmış

yani cağaloğlu, beşiktaş, kadıköy ve tahtakale haricinde yer kalmamış beylikdüzünde kırtasiye dünyası diye bir yer var kocaman ordan schöller fiytı bakacağız (zaten bu haftasonu işimiz vardı o trarafda) gitmnişken oradaki fiyatları da alırım :P

bir başka güncellemede şöyle eğer ki tarijkatçıo gibi giyinip (kapada takke, ticani sakalı sırtında çirkin yeşil renklerde dinci kılıklı takım elbise vs.) normalde 7.5 lirayal alınaiblinecek ZIG marka kurecolor model markerlar 3 liraya 50x70 schöller tanesi 2 liraya geliyor

ve ben kafayı ymek üzereyim hocalar "dincilere para kazandırmayın" diyor ama bu dinci olmayan dükkanlar da ayak üstü adam sikiyor.. hani dinci olana mı kızayım yoksa dinci olmayanamı.. bilemedim..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...