Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Işık üniye hiç erkek girmemiş bu sene vay be

Alis

Öne çıkan mesajlar

Fistan said:

abi konuyu anlamamışsınız.
arkadaş karı arıyor.
bi de kendi okulumdan çömez olursa güzel olur mantıgıyla "var mı yeni girişli patiden?" diyerek bunları tespit etme çabasında.
yolun açık olsun.

Karı arıyor vaybe ulan yeni yetmelerle ne işim olur arada 8 yaş var tamam reşit meşit ama gereksizler yani a.q adım çıkmış okulda ınmez dokuza..
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

Gangren said:

DoGMeaT said:

ışıklı olmak
el ele vermek
sevincimiz
se-vin-ci-miz

12 sene söyledim bu rezaleti, ıyy.

seeviincimiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz

bende 5 sene
muvaffak benderli miydi neydi

(4 sene bi de çok eskiden)
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

bahar şenlikleriniz dandik.
geçen sene bi sakin vardı güzel onuda muhtemelen okuldakiler bilmiyodur.

kim vardı başka ciks bişiler vardı?

Bahar şenlikleri dandik iyimiş. Aslında şunu sölemeden geçemeyecem millet gidip 500 milyar yakın para harcarken bizim getirdiğimiz sanatçılara biz gidip sadece 160 milyara tüm herşeyi hallediyoruz ki koç bahar şenlikleri komitesi 2008 yılında gelip "siz nasıl bukadar ucuza halledebiliyorsunuz bu işleri "denmişti.. Bir başka mesele ise şenliklere gelen hitap eden gurup meselesi yani hepinizin seveceği gurup olacak değil tabikide.. Sabanci ve koçun kendi finansorlerı varken bizim sadece okulun ayırdığı bütçeye dayanarak yapiliyor. En önemlisi giriş parası alınmıyor eh ozaman bence laf edilcek birşey yok istiyorsan gidersin istiyorsan gitmezsin.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Alis said:

Bella said:

bahar şenlikleriniz dandik.
geçen sene bi sakin vardı güzel onuda muhtemelen okuldakiler bilmiyodur.

kim vardı başka ciks bişiler vardı?

Bahar şenlikleri dandik iyimiş. Aslında şunu sölemeden geçemeyecem millet gidip 500 milyar yakın para harcarken bizim getirdiğimiz sanatçılara biz gidip sadece 160 milyara tüm herşeyi hallediyoruz ki koç bahar şenlikleri komitesi 2008 yılında gelip "siz nasıl bukadar ucuza halledebiliyorsunuz bu işleri "denmişti.. Bir başka mesele ise şenliklere gelen hitap eden gurup meselesi yani hepinizin seveceği gurup olacak değil tabikide.. Sabanci ve koçun kendi finansorlerı varken bizim sadece okulun ayırdığı bütçeye dayanarak yapiliyor. En önemlisi giriş parası alınmıyor eh ozaman bence laf edilcek birşey yok istiyorsan gidersin istiyorsan gitmezsin.. :)

-sabancı kendi finanse etmio şenliğini hatta kendi sponsor bile bulmaya yardım etmiyor. bütün sponsorları sdc öğrencilerden oluşan şenlik komitesi buluyo anlaşıo vs vs. ilk defa geçen sene universite yönetimi son dk (şenlikten 2 gün önce) ufak bir katkı yaptı onla da mirkelam geldi yanlış hatırlamıosam

-diğer nokta ise kendi öğrencisine ücretsiz bu da ztn toplam katılımın yarısından fazlasına denk geliyor

bizim şenliğimiz çok ii sizinki diil fln demek için söylemiyorum bunları sadece doğru bilsin herkes ona göre doğru yorumlar yapalım
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...