Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

usa1234.com

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

yaw bu site ne ayaktır arkadaşlar yıllardır mtvde reklamı hafızama kazındı. amerikaya gitmek gibi ufak bi fantezim var bu yaz için de bi girim bakayım dedim bilgilerimi yazmış bulundum. bi baktım para falan istiyor çıktım siteden öğreneyim diye.
5 dakka sonra adam aradı formu doldurmuşun yeşil kart mı istiyosun diye? yok dedim sadece siteye bakınıodum. tamam kapatıyorum başvurunuzu dedi kapattı telefonu. :D

nedir şimdi bu site napıyor ne işe yarıyor acaba bilen var mıdır?
Sosyal ağlarda paylaş

ya emin değilim ama loto ücretsiz diye biliyorum belgeleri internet üzerinden doldurup başvurabilirsin çekilişi kazanırsan green card alıyosun.o aracı kuruluşlar belli bi ücret alıp bu işlemleri yapıo senin için.bide green card a başvurup hemen kazanıp amerikaya gidim yok sanırım.2 yıl sonra gidebiliosun yine de bilen birilerine sor sen :D
Sosyal ağlarda paylaş

vermeyin yahu bunlara para.
seni gene tutmamıslar telefonda iyi, beni 15 dakika konusturdu 3. kez ödemeyecegimi soyleyince kapattı herif. hangi salaklıkla telefon numaramı yazmıssam ben de kafasızlık iste.

dv2011 lottery icin ucretsiz katılabilirsiniz dün itibariyle acıldı basvurular, 2 ay kadar surecek sanırım.
site burası
http://www.dvlottery.state.gov/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...