Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İcecrown citadel 5 man preview

ArchangelTanwen

Öne çıkan mesajlar

Shamanlara Fire Nova gelmesi gerekiodu artık. Daha geçen gün düşünüodum, lan mobların shaman olanlarında var fire nova, bizde niye yok diye. Ahanda onu da koymuşlar güzel güzel. Gerçi totem dikmek gerekiyo, Enhancement iken işe yarar. Elemental'de Totem of Wrath'ı hiçbirşeye değişmem :D
Sosyal ağlarda paylaş

oha item grafikleri cikmis

rezil herifler

-modeller cok kotu!!!

-ilk raid tierinde omuzunuzda meterolarlami dolasicaksiniz???!!! content gelsitikce silahalrda gelisicek

-modeller idare ederde kotu genede

-ulduar 2. tier daha

-ToC modelleri igrenc

-Icecrown epic olcak

gorduk epigi, bazi TBC mavileri su yeni ekledikleri modellerden daha guzel duruyor lol

nerde sunwell BT item modelleri nerde bu abidi kgubidik silahlar
butun eski item designerlari yeni mmo yami verdin blizz, diabloya filan gecirdiysen has kadronu sikayet etmeyiz bak
Sosyal ağlarda paylaş

Silmarwen said:

Shamanlara Fire Nova gelmesi gerekiodu artık. Daha geçen gün düşünüodum, lan mobların shaman olanlarında var fire nova, bizde niye yok diye. Ahanda onu da koymuşlar güzel güzel. Gerçi totem dikmek gerekiyo, Enhancement iken işe yarar. Elemental'de Totem of Wrath'ı hiçbirşeye değişmem :D

Her türlü çalışır çünkü her spec de fire totem oluyo yerde benim :d bide acaba improved fire nova totemin özelliği olucak mı hani şu stun eden :p
Sosyal ağlarda paylaş

Aa ben onu yanlış anlamışım. Yerde sadece Fire Nova Totem olduğu zaman Fire Nova atabiliosun diye anlamışım (nasıl becerdiysem :D) E ben bunu restoyken bile kullanırımki hayvan gibi. Silaha da Black Magic basarım (evet resto halimle) damage veririm sürekli, bi proclarsa +250 haste cillop gibi. 900+ haste ile artık ne yaparım kim bilir :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...