Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock Aff PVP talent

ohyeah

Öne çıkan mesajlar

evet bu iyi olur aslında ama ben affliyi tam çözemiyorum ya,yani zorlanıyorum survivalı daha az gibi geliyor,işte shadowfury yok mesela tarzı onun gibi.

gerçi howl of teror daha kısa atılıo,heal gelio sana falan ama ne bileyim dotla adam ölmez gibi geliyor,chaos bolt critinin yanında.
Sosyal ağlarda paylaş

bana da affli survival daha çok gelio sankim.. bu arada Armoryden baktım Cyclone 3v3 birinci takımında lock var affli oynuo..

Talent Bu; 54/17/0 bu talent ile takılıyorum bu aralar teke tekte baya dayanıklı oluyo bglerde Voidwalker ile

Destro için bu talent nasıl pvp ye ; 0/20/51

quest falan yaparken affli daha iyi gibi geldi bana destroda yemek/su molası gerekiyor ama afflide yardırıyosun hiç durmadan :D
Sosyal ağlarda paylaş

destro buildin gayet iyi, glpyhler dahil aynısını kullanıyorum, çok güzel kombolar patlatabiliyosun, stundayken diğer petlerdeki gibi çaresiz kalmıyosun bi posta da sen ccliyosun.

arena junkieste de var bi çok yüksek takımda kullanan zaten genelde ya 20/51 ya da 17/54

destrodan sonra, afflinin burstu falan az olduğu için tatmin etmeyebilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

ha bi de master summoner kalmalı bence, oynadığı specte, succubus en kolay kesilen pet yani.

edit: hatta

Fel Domination:
/castsequence [nomod] Fel Domination, Summon Succubus, Soul Link
/castsequence [mod:shift] Fel Domination, Summon Felhunter, Soul Link
/castsequence [mod:ctrl] Fel Domination, Summon Voidwalker, Sacrifice, Soul Link
Sosyal ağlarda paylaş

çok zor olacak o yaw... 4 sene boyunca rogue ile başladım kendi accountumda ilk paladin açtım sonra warrior wotlk ile dk paso plate dps/tank oynayan adam kendine vurdurmadan kaçma psikolojisi edinmeye çalışıyorum :D çok zevkli ama yaw.. ama gerçekten destro alışınca güzel olacak bişi.. afflide veriosun dotları heal edemeyen bi class ise ver dotları /dance yap heal varsa artık sabrına kalmış :P

destro zevkli vallahi.. son %50 exp kaldı 80 yapmama sonra döşeyecem gearı :)

bu arada server arıyorum su an undead fekat ally da olabilirim.. yanımda Tode'yide sürüklerim rog olaraktan.. bunaldım ben Scarshield Legion dan... iyice boşaldı server.. BGsi de şaka gibi zaten :) ilgilenen arayan varsa "PM me plx!" :D
Sosyal ağlarda paylaş

Afl ya da destro oynadıgın setupa göre degişir her zaman.Örnek vermek gerekirse rogue-mage+shaman setuplarında her zman nuke icin destro oynamak zorundasın succubus ile(succubus mageli setuplarla.Sheep ve seduce degiserek atıolar targetlara).Ki bu bile talent degisikligine neden olur.Eger dk+druid setupı ile oynarsan afl oynanır genelde;ama bu setuplarda en önemli şey petinle takım arkadaslarına dispel makroları hazırlaman.Druidin fear yediginde dispellemek vs. icin.

Destro build:3/17/51

Afl build:54/17
Afl buildinde herkes kendi setupına gore degisiklik yapıor.Sonucta bi kac puan oynar kişisel yoruma gore fazla takılma.

Son olarak da bol bol lock pvp movieleri izle derim faydası oluyor :)

Edit:v3 de karsında melee cleave varsa demon armor,diğer her türlü fel armor tavsiye edilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...