Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

allah senin belanı versin 2

Cons

Öne çıkan mesajlar

çocuğun yaşı ufak hafıf mallık ve emogaylik akıyor tamam ama kendine güvenmiş, yeteneğide var dansını etmiş koymuş. güzel de dans ediyor velet.

kıskaçsınız olm. bir sürü saydırmışsınız 2k arkadaşı varmış 1,5 k sı kız demiş birisi baktım evet harbiden öyle oha. laf edin durun ondan sonra da anca açıp bakarsınız paladine buff geldi mi, itemin drop rate i kaç? ahahahaha

boşbeleeeş koşturcaaağnıza 2 kıvırmayı öğreneydiniz şimdi dam üstünde fındık kırıyordunuz gençler :P

şaka bir yana bu emo kültürünü anlamıyorum bu ne eziklik lan.

istiklalde emolar dizilmiş bankanın önüne oturuyorlar 10 kişi. 3 tane kro geldi kalkın la buradan biz oturacaaaz sieaaaa diye bağırdı hepsi kaçıştı neymiş bunlar böyle dedim ya. metalci gençlik böyle miydi yığar bırakırdı bu emolar bir garip derdi yok gözü yaşlı. fetoşş gülen da emo mu acaba?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben daha yeni izledim videoyu. Ankara da Meşrutiyetteki üst geçit sanırım orası. Birgün karanfil yüksel meşrutiyet civarında elinde sopa ile emo kovalayan bir adam görürseniz o kişi ben olabilirim. Veletler bağıra çağıra geziyorlar oralarda. Ayar ediyorlar insanı. Küçük dostun önünde çimleri kapatan demirler yoktu bir ara. Oraya oturuyorlardı. Dostta çalışanlar paso kovuyor bunlarda gitmiyordu. Baş edemediler demirler öyle çekildi. Geçen yine oturduk bir arkadaşlar ordaki cafelerden birine hem tavla oynarız hem çay içeriz diye. Köprünün dibine oturmuşlar 15 kişi bağırıp duruyorlar. Kızılaya C plaka araç nasıl giremiyorsa emolarda giremesin. Çevreyi rahatsız ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...