Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

max payne 2'de takıldım

dicetel

Öne çıkan mesajlar

max paynenin kovaladığı vilademir(başka biriside olabilir)çelik demirlerin üzerindeki bir platforma çıktı.Çıktığı merdivenide geri attı.Buluduğu yerden habire üzerime bomba yağdırıyor.Onun olduğu yere çıkamıyorum.Acele yardımınızı bekliyorum...yoksa bilgisayarım zarar görecek.
Sosyal ağlarda paylaş

yanda bir servis asansörümsü platform var ya. onu çağıracaksın aşağıya, gelir gelmez de üstüne çıkıp gene çalıştıracaksın yukarı çıkabilmek için. fakat bu arada vlad senin çıkamaman için geri çağırıyor habire, onun geri çağıramaması için yere sağlamca çömelip ıskalamadan vur ki adamı saklanmak için geri kaçmak zorunda kalsın. onunla bir yarış içindesin yani yukarı çıkmak için..[signature][hline]Where life had no value, death sometimes had its price. That is why the bounty killers appeared.
Sosyal ağlarda paylaş

en son kisimdan bahsediyosa oole degil, Sam in dedigi ondan once yatak odasinda sag yukardan ates ettigi, yatagin arkasinda bisiin oldugu bi yer

en sonda ise snipe ile bekle (taramalinin snipe i) kafasini cikardigi anda vur, ama surekli kubbe nin etrafinda kos ona bakarak
eninde sonunda deliricek ve bomba atmaya baslicak

onu tutan halatlarin baglanti yerlerindeki pole lari (cubuklar) vur M4 unle nokta atisi yaparak, ama hep ayni taraftan bur ki geri sokmus olma :)[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

BUNLAR DALGA GECIO SENLE ADAMIN UZERINDE BALONA BENZER BISI VAR ONA DIKKATLI BAK KASA GIBI GORUNEN YERDE EKLEM YERLERINI TUTMAYA YARAYAN 4 TANE SOPA GIBI BISI VAR ZATEN GOZUNE CARPAR ALT KIZMINDA BUNLARA ATES EDEREK ORDAN SOKCEN VE ADAMIN KAFAYA DUSCEK TABI BUNLA BITMIO ADAM GERI KALKIO VALLA SONRASI ALLAH KERIM[signature][hline]ÇAMASIRDIR KIRLENIR OMO'YLA TEMIZLENIR
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...