Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

derdime bir çare lütfen

diaboliq

Öne çıkan mesajlar

80lvl horde dk yım.frostmane de oynuyorum. daha yeni 80 lvl oldum ve hiç param yok.üzerimdeki gearlar berbat hiçbiri epic değil.
hiçbir hc dungeon a giremiyorum itemlarıma bakıp dalga geçip atıyolar partiden.nerden bulabilirm ben bu sağlam itemları.var mı bildiğiniz questler iyi item veren lvl 80 için.bu arada dps yim.
bana lütfen bir çare bulun.
Sosyal ağlarda paylaş

3-4 arkadaşın varsa senin karakteri toparlamaları 2 gün sürer max. Ama hiç arkadaşın yoksa direk icecrown görevlerine odaklan. Ordan sürekli 174 level maviler çıkıyor. En azından yeşil yeşil gezmdiğin için daha az dikkat çekersin.

Sonra ilk etapta HC'lere hiç bulaşma en azından adın çıkmasın serverda, sürekli TOC normal'e grup ara. 10-15 kere gir en az. Ordan düşen level 200 epic ne varsa plate-mail-leather dinlemeden al ve kullan. Bu hem dps'ni artırır hem gene epic epictir mantığı gereği işe yarar.

Bu arada çok ballı bir zamanda 80 olmuşsun brewfest bossunu kaçırma, hergün grup bul 5 er kere kes. Beleşten trinketlerime konabilirsin burdan. Daha beleşi olamaz.

Şöyle 6-7 tane epic toplayınca TOC heroice grup aramaya başla. Ordan 219 level baltayı da düşürürsen ver elini WG'ye, hem mark topla bol bol, hemde grup buldunmu 10-25 VoA'ya gir.

Tüm bunları yapman 1-2 hafta sürmez. ToC heroic'e girecek hale gelince hergün gir kaçırma.

Çok acil Sun of Hodir'e ve Ebon blade'e rep kas. Hergün dailylerini yap.

Edit: Yeni 80 olmuş chara güzel bir örnek. http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=Chromaggus&n=Bulwark Aynen yukarda ki taktikle kasıyor şuan. 12 gün olmuş 80 olduğu. İtemlerin hali gayet kabul edilebilir durumda. Ama üstünde rogue itemide var, shaman itemide.
Sosyal ağlarda paylaş

5 man yapıyoruz sonuçta ,raid değil ki bu. Soruyorsun "kimseye lazım mı" diye, lazım olan yoksa niye sen almıyasın? Kime ne zararı var.

Hatta artık BoP'lar trade'de edilebiliyor. Herkez greed der, sana gelmesse giden kişiye dersin 50g vereyim bana ver lütfen diye o da verir. Sonuçta vendorlanan itemler bunlar.

Edit: Birde adam hiç param yok demiş. Yoksa şuan rune orbla yapılan birçok item baya ucuzladı. Hemen yaptırablir.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

mesleğim
ench:355
tailo:425
yardımlarınız için çok teşekkür ederim.
iki mesleğimide kasmak çok pahalıya geliyor aslında
birde bir sorum daha var tank dk nın talent dağılımını gösteren herhangi bir resim yada link var mı?

pardon ama çok saçma 2 meslek :D

mining kesin al

yanına jc veya bs kas

hem sen kendin kasabilirsin para harcamadan

hem de işine yarar
Sosyal ağlarda paylaş

Mesleklerini değiştirme.
Aksatmadan ebonweave ve spellweave yap sat.
Sürekli olarak frostweave, bolt of frostweave ve imbued frostweave mi neyse işte onları otur hesapla kar ediyorsan az da olsa AHden toparla yap sat, veya git frostweave düşüren bi bölgeyi sömür sonra onları yap sat.
Veya paşa paşa bi çinliden gold al gönlün ferah olsun :P
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

80lvl horde dk yım.frostmane de oynuyorum. daha yeni 80 lvl oldum ve hiç param yok.üzerimdeki gearlar berbat hiçbiri epic değil.
hiçbir hc dungeon a giremiyorum itemlarıma bakıp dalga geçip atıyolar partiden.nerden bulabilirm ben bu sağlam itemları.var mı bildiğiniz questler iyi item veren lvl 80 için.bu arada dps yim.
bana lütfen bir çare bulun.
acıdım ya :)
Sosyal ağlarda paylaş

bende bu durumdaydım yeni lvl 80 olduğumda tabi ben healer idim dps değil ama yinede bir kaç birşey yazabilirim.

ilk önce dk dps olarak hit cap a ulaşmak zorundasın.hit capsız yeni lvl 80 olan bir dps 1k-1.2 k arası dps yapar ki bu da heroic için çok düşük.yeşil gearlı da olsan hit cap a ulaştığında doğru rotasyonla tanktan daha yüksek dps yapabilirsin bu da dps ve gearın hakkında yazılan kötü eleştirileri biraz azaltır.

item konusunda dalga geçilir kafana takma.eskiden bile dalga geçiliyordu ki artık naxx25 gear bile kötü görünmeye başladı.tank tan daha düşük dps yaptığını varsayarak dalga geçilme riskini göze almışsın.daily heroic için girilen gruplarda artık 4-5x t9 lu adamlar olabiliyor(bende bunlardan biriyim :P)şimdi bunları diyorsun ilerde full t9 olduğunda daily hc için grup arıyacaksın biri mob a bile vuramıyacak.ne düşünürsün?

kısacası q ile uğraşmak istemiyorsan deadly pvp set+crafted silah ya da toc5 hc (edge of ruin) ve hit cap ile istediğin yere girersin.tanklık la uğraşma o kadar item kasıp lolol dk tank sucks! diyerek dalga geçenlerle uğraşırsın ki dk tank gerçekten kötü paladin ve warr ile kıyaslandığında.

önünde çok uzun bir yol var gl hf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...