Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tavsiyelerinizi bekliyorum

rApbOyZ

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar Ehliyetimi Yeni aldım 1 ay olacak.
ve 20 bin gibi bir param var ve ne alacagıma karar veremedim hala.

babam acemisin vurup dağıtcan dandik birşey al parcası ucuz olan diyor ama ben iyi bi sürücü oldugumu düşünüyorum dikkatliyim.

nasıl bir şey istedigime gelince biraz drift hastasıyım cocuklugumdan beri bu paraya tabiki ileride elden cıkarılabilecek bi arkadan itiş gelmiyor bende madem öyle güzel modifiye görecek ve blow off takılabilen bir araç istiyorum turbo dizel olacak tabi dogal olarak.

2005 ve üzeri model arıyorum kafamda hyundai coupe fx 1.6 04-06 model
vardi ama önermiyorlar dışı var içi boş diyorlar

corsa 2007 yeni kasa 1.3 sport öneriyorlar oda güzel modifiye görürmü jant vs. bilemiyorum yakışırmı başka marka önerileriniz nelerdir genç arabası olacak spor yani ve tek benim olacak 20 maximum 22 bin ytl kadar bütçem var onerilerinizi bekliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Acemisin diye vuracaksın anlamına gelmez. Ben ilk araba diye Astra aldım kendi kazmalığımdan hiç kaza yapmadım. Gelip vuran oldu ama..

Hyundai dersen zaten dizel değil. Tipi hoşuna gidiyor heralde, 20 bin'e hangi model alırsın bilemedim ama sevmem.

Corsa'da 20 bin TL'ye 2007 model dizel ve hatta sport dizel hayal gibi. 24 25 bin'den aşağısı pek mümkün görünmüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Ehliyetini 1 ay önce almış, drift yapmak isteyen ama iyi ve dikkatli bir sürücü olan, babası "araba al vur, dağıt" diyen,
washington portakalından hallice turbosu olan dizel arabalara modiye yapıp, blowoff takmayı düşünen,ama sonradan 1.6 benzinli araba almak isteyen rRaPbOYzz nickli arkadaşıma başarılar diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

navyamphs said:

Ehliyetini 1 ay önce almış, drift yapmak isteyen ama iyi ve dikkatli bir sürücü olan, babası "araba al vur, dağıt" diyen,
washington portakalından hallice turbosu olan dizel arabalara modiye yapıp, blowoff takmayı düşünen,ama sonradan 1.6 benzinli araba almak isteyen rRaPbOYzz nickli arkadaşıma başarılar diliyorum.

yav canım trolliyeceksen git başka konuyu trolle içimden gelen istekleri ve olmıyacagını yazarak gayet ciddi birşey sordum yargılamak sana düşmez.tavsiyen varsa yaz yoksa güle güle adamı topic açtıgına pişman etme.

@roket adam

araba hoş ama 4 kişilik bir araç gerekli sagol tavsiyen için.

@Vodan

abi 24 bine kadar çıkarım max krediyle falan diye düşündüm opel corsayı cok tavsiye ediyorlar fikrinizi almak istedim.

patinajda bile konu harraslayanlar çıkıyor ne diyim daha
Sosyal ağlarda paylaş

turbo dizel olucak tabi haliyle ne alaka onu anlamadım. en ucuz turbolu araclar dizel oldugu icin mi?
drift demek arkadan itis demek, ucuz parca istiyosan da anca kartal falan olur demek
onu da gecersek herhangi bi turbo dizel arac chiplenince %20 %25 rahat performans verir, eger modifiyeden kastın oysa.
blow offa deginmiyorum bile.
okadar modifiyeye girdikten sonra ne alırsan al elden çıkarabilitenin bayagı bi dusecegini unutma. o yuzden soft modifiye yapabilirsin anca, jant, film falan gibi çıkarılabilecek şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

Sintisyzer said:

turbo dizel olucak tabi haliyle ne alaka onu anlamadım. en ucuz turbolu araclar dizel oldugu icin mi?
drift demek arkadan itis demek, ucuz parca istiyosan da anca kartal falan olur demek
onu da gecersek herhangi bi turbo dizel arac chiplenince %20 %25 rahat performans verir, eger modifiyeden kastın oysa.
blow offa deginmiyorum bile.
okadar modifiyeye girdikten sonra ne alırsan al elden çıkarabilitenin bayagı bi dusecegini unutma. o yuzden soft modifiye yapabilirsin anca, jant, film falan gibi çıkarılabilecek şeyler

bende aynen bunu düşünüyordum zaten soft modifiye jant film spoiler ve chip tarzı maximum hoş görünsün yani. TDCI motor yani ama arkadaşlar konuyu patlamak için ellerinden geleni yapiyor burada kullanmış arkadaşlar varsa corsa fiesta vb gibi araçların kıyaslamasını ögrenmek istiyorum fazla sürme imkanım olmadı ilk arabamı alıcagım cünki sagol yinede
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...