Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

var mı bi yerlere giden?

DeLi_CeVaT

Öne çıkan mesajlar

Salona gitcem birazdan... 1 falan gibi de yatak odasına doğru bir yolculuğa çıkıp 8-9 saatlik bir konaklamadan sonra Tuuvalet'e doğru yola çıkacam... 7-8 saniyelik yorucu bir yolculuktan sonra ufak bir mola verip bu sefer mut'f ak a gitcem... ufak bir konaklamadan sonra başlangıç noktama, yani buraya geri döncem....[hline]-Gene geldi trip atmaya ya... pfff
-Trip atmaya değil, kafa atmaya geldim!
Sosyal ağlarda paylaş

ben antakyadayım..
sabah 11 de kalkıp,tuvalette olan kutsal yolculuğuma başlıyorum sonra mutfak tepesine oradan ise oturma odası ovalarına geçiyorum.[hline]My name is Zordekus Memduska Dolapolio,commander of ordechs of north ,chief ordech of Geyich legions,loyal servant to true Ordech cheiftain Nurlah
Sosyal ağlarda paylaş

Bende evde kalmak istiyodum tatil boyunca ne güzel arada sırada dışarırda çıkardım ama zorla götüroyalr beni bi hafta gene boşa gitti.[hline]''Eğer o her kimki canavarlarla savaşıyorsa dikkat etmelidir yoksa kendiside bir canavara dönüşebilir. Ve eğer o kişi karanlığın derinliklerine uzun süre bakarsa; karanlık onun kalbinin içine yansır.'' - Friedrich Nietzsche

Bu savaşın tek galipleri kudretli insanlar olmalıdır. Kara Taht İmparatorluğu ve Lordu ElNor Daermon
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...