Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ortaokul&Lisedeki sira arkadaslariniz

reyou

Öne çıkan mesajlar

ortaokulda caliskanim diye (6 kere 7 nin kac oldugunu bildigimden heralde :) hep ornek oliyim diye tembellerin yanina otutturuldum, hepde tas gibi kizlarin yanina avanaklar denk gelirdi hocalara soverdim hep o yuzden. adamlarida tanimadigimdan muhabbette olmuyodu, bezikti.

lan lisedede anadolu lisesi oldugundan bu sefer tembel konumuna dustum hoca cok kounsuyoz haylaziz diye en arkaya atmisti, muhabbet fln cok iyiydi ama sonuc yine husran tabi, topikler vardi hep kizlarin yaninda. muhabbet muhabbet nereye kadar.

"hay bole isin bi kizlara denk gelemedik huleyann topigi" oldu ama,siniflarda siralara oturma dagilimi yapilinca yokmuydu lan herkesin bole fentizisi :D

PS: Kisisel degil garbage, cunku biliyom eninde sonunda buraya dusecek.
Sosyal ağlarda paylaş

"social butterfly" said:

benim olduğum sınıflarda da hiç yakışıklı olmazdı ya hepsi dier sınıfı secerdi -(

oha, asil bizim siniflara hic guzel hatun dusmezdi,
bi yan sinif venezuella guzellik yarismasi elemeleri kampi gibi bizimki dokuma fabrikasi gibi.

1-2 vardi onlarda sosyal alan secip gitmislerdi zaten lise 2 de.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

"social butterfly" said:

benim olduğum sınıflarda da hiç yakışıklı olmazdı ya hepsi dier sınıfı secerdi -(

bi yan sinif venezuella guzellik yarismasi elemeleri kampi gibi bizimki dokuma fabrikasi gibi.

komşunun tavuğu komşuya kaz görünür.
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

"social butterfly" said:

Suçu biraz kendinizde aradınız mı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

reyou said:

"social butterfly" said:

Suçu biraz kendinizde aradınız mı :P

SUÇU KENDINE AT BEYBI!!!
Sosyal ağlarda paylaş

__ __
__ __

bunları sıra olarak düşünürsek ben ön soldayım yanımda bi blood elf var,arkamda esmer bir blood elf var, onun yanında da gene esmer bi blood elf var..
bu olay orta okulda geçmektedir...bir zamanlar insan olduğum zamanlarda.
sonra liseye geçtiğimde hiçbir zaman bi kızın yanına oturamadım hiç bi güzel kız da yoktu zaten sınıfta..

son durum : artık güzel kızlarla nedense muhabbet edemiyorum,saçmalıyorum:)
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

"social butterfly" said:

sdfdsfdsf
bizim sınıfta öyleydi, bütün okulun ergen yiğitleri avlarına yaklaşmayı beklerdi her gün bi dedikodu çıkardı=)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...