Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sorcerer Bilgi Paylaşım Başlığı

Asgard

Öne çıkan mesajlar

ZERO-G said:

Ben gözümle gördüm defalarca critical vurdum ice bolt skiliyle ...

bazilari o konuda yanilabiliyor, bu oyunda buyuk dmg oranlari koca koca sayilarla cikiyor, ama crit vurursan sari sekilde ve basinda Crit yazisiyla bir rakam cikiyor, eger bu sekilde gorduysen spelllerin crit vuruyor demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Lol genel kanı ne ya , oyunun mekaniği belli , vurmuyor işte neden hayallerde yaşamak istiyorsunuz.Yukardada söyledim magic crit sadece book ve orb için geçerli yani auto attack dmg ile crit yapılabiliyor.Training dummy bulup 100 tane büyü atın , hiçbiri crit olmayacaktır , yada herhangi bir mob a veya oyuncuya.
Sosyal ağlarda paylaş

Jarlaxle said:

Lol genel kanı ne ya , oyunun mekaniği belli , vurmuyor işte neden hayallerde yaşamak istiyorsunuz.Yukardada söyledim magic crit sadece book ve orb için geçerli yani auto attack dmg ile crit yapılabiliyor.Training dummy bulup 100 tane büyü atın , hiçbiri crit olmayacaktır , yada herhangi bir mob a veya oyuncuya.

arkadasım sakin ol kimse senin kadar iyi bilmiyo demekki sadece konusulanlar bunlar
Sosyal ağlarda paylaş

bencede cok rahat gerci hepi topu lvl 12 oldum ama ranged olmayan butun moblar 1 sleep var 1 root var 1 de frost frost combosuyla knockback+stun var, yani aynı anda 3 moba kadar Cc Dps yapabiliyorsunuz, aynı anda 3 moba dalın demiyorum tabi ama moblar size vurmaya baslayınca suxx ama mobların size vurmasını engelleyen CClerde mevcut, Bu arada tam anlamamamakla birlik Diave (yada her ne oldu isek Lvl 10 da) fire olanı secerseniz o auto attackla melee vuruyo water olan kitap ranged ona gore seciminizi yapın (fire ın magic boost vs cok iyi)

buyulerin crit sansı konusunu cok anlamadım dun belki 1000 spell cast etmisimdir, 4-5 kez olması gerekenden cok daha hızlı indirdim mobları normalde 4 castingse mesela 3 de indirdim (tek ben dalıyorum baska dalan yok aynı mob aynı lvl vs) tabi aynı lvl moblarında kendi icinde Hp leri degismiyorsa, Spelller zaten sabit vuruyor, yada ne bilim sadece chain attacklarda crit sansı vardır yada var ve %1 den azdır vsvs, spellerde %30 gibi rakamlar bu oyunun dinamigine aykırı gibi cunku cok ciddi vuran speller var critlemeleri one shot adam alır gibi, dedigim gibi sadece lvl 12 yim gozlemlerim bunlar, bakalım ...
Sosyal ağlarda paylaş

Endgame de ne durumda olacak sorcerer acaba. Kore serverinda sorcerer yalan falan diyolarmış, Okudukca insanın kafası karışıyo. Bide castlerde cok intterrupt yiyorum sanki.

Birde şeyi sorucam. 40larda falan levelimizdeki mobları öldürmek kolaylaşıyomu yoksa gene 5-6 büyü sallıyomuyuz.
Sosyal ağlarda paylaş

yazık deilmi sorclara zaten 2 vurusta ölüyolar dmg ta azalsın hiç olmazsa chanter mantır ölmüyo kolay kolay yalnız gecen bi adam gordum abysste 3 kişi daldık kesemedik ama lvl 25 tik tabi adamın 40 olma ihtimali felan var artık meteor felan atıyodu level kaça açılıyosa.assasinde aynı grindi yapıyo melee classların ozelligi zaten daha cok dmg alıyo sorcererinde yakınıa gelirse 2 shot o kadarda olsun büyücü sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...