Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guitar Hero WoW'un yerini tutar mı?

Gutshot

Öne çıkan mesajlar

PES, wow'u slme vs... bence işe yaramıyo :D bi arkadaşım wowu sildi ama dünya oyun tarihinde olup da bitirmediği bi oyun kalmadı, hatta arada giriyo wowa vs... bi oyunu unutmak için başka oyunlara vermek kendini yaramıyor, o bi kızlarda yarıyo :D
Ne yapayım dersen bence wow dışında ne yapmayı seviyosan onu yap. git arkadaşlarınla takıl, okulda kulube gir, gitar öğren akdeniz akşamları yap, disko boy ol vs... bi makinanın başında olunca ha wow oynamışın ha pes ha guitar hero farketmiyo. Kendi yaşamının gereklerini ve sorumluluklarını hissedince wow'u kendin bırakacaksın belki dönsen bile casual oynarsın.

:D oha çok ciddi bi mesaj yazmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bağımlılığı kötü olarak algılama,bu ülkede çok gezen bir tipte olsan genelde yapabiliceklerin sınırlı ve beni tatmin etmiyor ilişkiler,insanlar.Ama daha kaliteli şeylere bağımlı olabilirmisin,mesela bende wowa bağımlıydım,şimdi xbox livea bağımlıyım.Wowdaykende mutluydum ama şimdi havalardayım.

Senin ilacın sadece gh değil,xbox live veya onun kadar sağlam olmasada psn dünyasına gir.Ayda 1 oyun alsan,onun multisi,dlcleriydi çok rahat zaman geçiyor ki çoğu oyundanda 1ayda sıkılmazsın,zamanla arkadaşta ediniyorsun süper oluyor.

Eğer boş vaktinde varsa,al bir xbox fw attır,mesela sadece geçen hafta Marvel 2,nfs shift,wet,nhl10,nhl2k10 çıktı yükle yükle oyna.hemde nettende oynayabiliyorsun,para yatırıp istediğin ekleride yükleyebiliyorsun,konsol banlanırsa recover gamertag sayeinde,yeni bir konsol aldıktan sonra yüklediğin herşeyi sana veriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Choericoe said:

Bağımlılığı kötü olarak algılama,bu ülkede çok gezen bir tipte olsan genelde yapabiliceklerin sınırlı ve beni tatmin etmiyor ilişkiler,insanlar.Ama daha kaliteli şeylere bağımlı olabilirmisin,mesela bende wowa bağımlıydım,şimdi xbox livea bağımlıyım.Wowdaykende mutluydum ama şimdi havalardayım.

Senin ilacın sadece gh değil,xbox live veya onun kadar sağlam olmasada psn dünyasına gir.Ayda 1 oyun alsan,onun multisi,dlcleriydi çok rahat zaman geçiyor ki çoğu oyundanda 1ayda sıkılmazsın,zamanla arkadaşta ediniyorsun süper oluyor.

Eğer boş vaktinde varsa,al bir xbox fw attır,mesela sadece geçen hafta Marvel 2,nfs shift,wet,nhl10,nhl2k10 çıktı yükle yükle oyna.hemde nettende oynayabiliyorsun,para yatırıp istediğin ekleride yükleyebiliyorsun,konsol banlanırsa recover gamertag sayeinde,yeni bir konsol aldıktan sonra yüklediğin herşeyi sana veriyorlar.

Bak bu mantıklı geldi :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...