Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Halı saha taktiği

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

sen defanstan kopma abi o zmn.ama son adam olma ağırsan..
kaçarlıktan yapıosunuz?
6 ise 3 defans dier iki arkadaşta koşucu olsunlar.defanstaki elemanlardan biride sağlam oynuasa şaet dmc rolüne bürünsün.top yapsın.bu koşan iki kişiden birinin striker olmasında çok yarar wardır.yerden kısa top oynayın.:)
7 kişi ise 3 defans 2 koşucu bir striker.koşucular da dribling ve kolay adam eksiltme özellikleri olması önemli.defans çalım yapmasın..
yaa bunlar hep yalan şeyler aslında maç başlar iş biter herkes koşar, soora kesilir..halısahada önemli olan defanstır.saalam olcaksın defansta..[signature][hline]alea iacta est...
Sosyal ağlarda paylaş

1-2-1-2 oynayın...

sağlı sollu ataklarla kaleyi yoklayın ilk yarı.
Sadece yarı sahanızda pres yapın.
İleriye dönük oynayın kısa paslar yaparak rakibi yormaya çalışın.
İleride uzun boylu forvet bulundurun kafa toplarıyla gole gitmeye çalışın ilk yarı.
2. yarı yorgun bir takım çıkıcak karşınıza.göbekten basıp kanatlara pas yapın ve ceza sahası içinde pozisyona girerek gol yaratın...

HADİ ASLANLARIM GÖRİİİM SİZİ YENİCEZ BU MAÇI BAKIN SESLERİ DUYUYORMUSUNUZ TARAFTAR ÜÇ-BEŞ KURUŞ PARASINI BİRİKTİRİP GELDİ MAÇA!!!
ÇIKIN ASLANLAR GİBİ OYNAYIN...

yürüyün ulan haydi haydiiiii[signature][hline]Yalancı şahidimdir ay benim / Her gece denize vurur yakamoz / ben aşkı senle yaşayamazsam varsın olmasın...
Sosyal ağlarda paylaş

her hafta halısaha macı yapıyorum artık taktik isini de astım :)

1-kesinlikle defansta 1 ya da 2 SABİT adam oynamak zorunda.Bizim takımda herkes gol sevdalısı oldugu icin dewamlı cıkıyo forvete , ben zaten forvetim defansa donmem , karsı takım 3 e 1 yakalıo dewamlı . Mutlaka defansta sabit adam tutun. Defansı yonetmesini kaleciye bırakın . kaleci daha iyi goruo arkadan kacan adamları doal olarak , kaleci yonetir.

2-kaleci de cok onemli.iyi bi kaleci olmadan macı kazanamazsınız

3-Pas yapın , ilk mac baslayınca heyecanla ilk 10 dk deli gibi tek basına kosarak oynama,tamam belki atarsın 2 gol fln ama sora 50 dk surunursun yerde.

4-takımı motive edin , bagırmayın hata yapınca , oyuna kusturmeyin

5-kaleci uzunsa yerden kısaysa havadn sut cekin (bunu soylememe gerek yok zaten )

bu kdr..
Sosyal ağlarda paylaş

süper tahtik,
fitnessa git kas yap vücut yap,
maça başla,
her olaya faul de penalt de,
kimse de bi bok diemesin,
maçı kazan. :P

ya da dierlerinin de dediği gibi defansta mutlaka 2 adam bulundur[signature][hline]a.k.a wicked
Kenderleme, 28 January 2004 23:01 tarihinde demiş ki:
geçen sene 6S olduyduk bu sene de G5 olduk galiba :P
Girin girin hepinizi beklioruz!: e-all
Sosyal ağlarda paylaş

yok eheh olmamıs ...
paint e cızıp yollamak lazım ...
1 gobek defansa gobeklı defans ...
2 kanat savunmacımsısı (DML,DMR) ...
bunların onune top yapabılen onlıbero/oyun kurucu bı adam ...
bı te top tutabılen 1 vs 1 ı ıyı forvet ...

[Bu mesaj The_Delucian tarafından 16 Haziran 2004 23:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...