Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sebastian Insane Nix'i tekme tokat dövdü

dunkelzahn

Öne çıkan mesajlar

Eray'ın nebula forumlarından bir mesaj'ı efsane olan

"Asosyal miyim ? Değilim. 22 yaşındayım paten hocasıyım ayriyetten cs,quake falan filan daha sayamicam.." Hadi kumdan kale yapın , mario oynayın. Çok banlandı ama pes etmedi hiç.

Bu arada nerden çağırdım da geldi hay haber vermeseymişim şu konuyu fena tahrik deil de tahriş oldu bu.
Sosyal ağlarda paylaş

dismira said:

Bak beni az once murat sebastian aradı murat benim 10 senelik arkadaşım gene konuştuk arkadaşlar arasında kavga olur bizim onunla aktif kavga muhabbetimiz geçmedi , burada fake 10 a yakın arkadaşımız var hepsi beni tanıyor ama ben onları tanımıyorum ve real söyleyemicek kadar aptalsınız anca kuyruk acınızı tatmin edin, beni nebulada bilirler runuo serverlarında da öyle yani uo nun hakkını veren player olarak sizinle burada sadece oyun hakkında tartışabilirim realde tanımıyan adamlar bana gelmiş ötmesin burada sadece seninle oyun seviyenı tartışırım dünkü bok , kermit dediğin adam kim lan ahahah ne diceksın kermit nixi bi sıkıştırsanamı OLM kermit değil 7 sülaleni getir öyle bi sikerimki kendine gelemessin KERMİT de beni iyi tanır benımle bi derdin varsa kermite pasla beni hadı bakalım onunla hallederim ben karşıma cıkarsa tabiki ok :)

Nix

Bir tane yok diye neler çıkıyor ortaya ya rabbim.
Sosyal ağlarda paylaş

dismira said:

Al işte havlu kimdir necisin sen ? allahon noob u

dayak yiyen noobda sensin. kuyruk acısı var galiba. buradakilere 18 yas altı bebeler deyip, 12 yas bebeleri gibi, forumda klavye delikanlılıgı yapıp sövende sensin.

adını dismira veya nix degilde,

emofag veya celiskilericindebirinsanım olarak alsaymıssın keske.

"komplexliyimben" de iyi bir nick seçimi olabilirmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...