Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Su anda orjinal kopyayla Horizons oynayan var mi?

athea

Öne çıkan mesajlar

kafama birkaç şey takıldı
1)hangi kritere göre swg yapılmış en iyi oyun

2)gene ayaklanıcaksınız ama acı gerçekle yüzleşin wow=makyajlanmış DAoC,yapan adamlar aynı sistem aynı hiç dikkatimi çekmemişti geçen gün oyundayken bir sohbete tanık oldum adamların gösterdiği benzerlikleri görünce dehşete düştüm ayrıca oda temelde pve olarak hazırlanıyor ki sadece yazık ediyorlar ellerindekine[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

simdi soyle bi ozet cikariyim grafikleri beni pek endiselendirmedi acikcasi oyunun sufer grafikli olupda 10k pingle gezmekde ayri bi fantazi olur o ayri

ayrica hala demek istedigimizi anlamiyorsunuz sanirim olay oyuncuya oyun oynarken bi cekiciligi olmasi sadece goz boyama degilde detayi olmasi

horizon bu detaya sahip kisaca ozetlersem[hline]you will see when you are blinded by darkness,darkness unending...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mighty_THoR, 18 December 2003 18:39 tarihinde demiş ki:

2)gene ayaklanıcaksınız ama acı gerçekle yüzleşin wow=makyajlanmış DAoC,yapan adamlar aynı sistem aynı hiç dikkatimi çekmemişti geçen gün oyundayken bir sohbete tanık oldum adamların gösterdiği benzerlikleri görünce dehşete düştüm ayrıca oda temelde pve olarak hazırlanıyor ki sadece yazık ediyorlar ellerindekine[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"

Acı gerçek falan yok ortada zaten biliyoruz neyin ne olduğunu hergün 1 saat WoW hakkında bilgi araştırıyorum Blizzard forumları ile iç içe yaşıyorum aylardır. WoW'un diger mmorpglerden çok şey aldığını biliyor herkes ama Daoc'un kopyasıymış falan alakası yok onu da oynadım uzun zaman önce. WoW'un ilk kusursuz mmorpg olacağı kesin. Şunu okuyun bi:

Blizzard has one thing completely, undeniably wrong: they simply don't know the definition of 'alpha'. Both Anarchy Online and WWIIOL were less polished and complete three months after RELEASE than WoW is RIGHT NOW. (Daha betası var bunun.)[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.

[Bu mesaj _Mordrac_ tarafından 18 December 2003 23:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bu biraz zor olacak ama neyse

*öncelikle şu umrumda olmayan ve üstün fikir olarak sunduğun fikir kime ait,hangi cahil insan yarı spawnlı ve 10-15 populasyonlu bir serverı release olmuş full bir serverla karşılaştırma gaflet ve delaletine düşüyor

*ikinci olarak görülüyor ki 1 saat yetmiyor daha fazla çalış

*neye kime göre mükemmel,mmorpg dünyasına hiçbir yenilik getirmeyen önümüzdeki 6 ay içindeki çıkması planlanan bütün mmorpg ler karşısında çağ dışı kalmış bir oyun neye göre mükemmel olacak[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

Warcraft bölümüne bak orda WoW Update'de Norak linkini vermiş 6 numara sanırım. Hatta ordakilerin hepsini oku uyduruktan review değil onlarca sayfa yazmış adam. Dergiler de yazdı.

1 saatten fazla ne için çalışıyım? Oyunun kötü olduğunu anlamam için mi?[hline]With his holy cross raised high, he shouts a warcry against evil.
Sosyal ağlarda paylaş

aramızda şöyle bir sorun var ben bir fikir üretiyorum bir sebep sonuç ilişkisi kuruyorum doğrudur yanlıştır tartışılır amaçda zaten budur fikirleri sorgulamazsak olduğumuz yerde sayarız ama siz bunları çürütemediğiniz yada karşı bir fikir üretemediğiniz halde nasıl oluyorda beni eleştiriyorsunuz onu anlamıyorum[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Anlatayım eger karşındaki konuyu belli şeylere dayandırmayıp daha cıkmamıs usada alpası oynanan bir oyuna poktan kötü kaka diyip boş konuşuyorsa bizde bu boşluk karşısında sadece gülüp geçiyoruz.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

cık cık cık

*söyleyin ozaman wow mmorpg dünyasına yeni ne veriyor harbi wow dedirtecek hiçbir yerde olmayan ne var

*wow u, daoc u yapan adamlar yapmıyorlar mı

*daoc un temelinde yatan zonal sistem wow da kullanılmıyacak mı (bütün oyunlar birbirinden esinleniyor ama bu çok çok temel birşey)

* önümüzdeki 6 ay içinde çıkması planlanan EQ 2 ve lineage 2 nin getirdiği yeniliklerle başedebilecek herhangi bir artısı var mı[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

Sosyal ağlarda paylaş

yenilik?
niye yenilige takilip kaldin ki?
hersey yenilik degil MMORPGlerde
en az yenilik kadar onemli olan icerik, atmosfer, oynanabilirlik, grafik etc. var
bunlarin onemlilik agirligida kisiden kisiye degisir
mesela benim icin atmosfer oynanabilirlik grafik uclusu yenilikten cok daha onemli
zaten kisiden kisiye degismese, herkes yenilik deyip diger etkenleri unutsa, herkes ayni oyunu oynardi...

wow'u bekleyenlerinde cogunun yenilikten cok diger etkenlere onem verdigi kanisindayim, ben dahil..

edit: wow'da bu etkenlerden tek bitanesi olmayacak bence, oda karakter esnekligi. class based&level based oldugu icin
[hline]The World is yours.

[Bu mesaj AssassiN tarafından 19 December 2003 03:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü bu pazar eskisi gibi değil normal oyun pazarından çok daha kazançlı maliyette bir okadar az o yüzden büyük küçük demeden bütün firmalar bu sektöre büyük yatırımlar yapıyorlar burada blackrose u çıkartırsak geri kalanlarımız adam yerine konulacak mmorpg oyuncuları değiliz asıl pazarda aynı anda 3-4 oyun oynıyan insanlar var benim tanıdıklarımın en kötü ihtimal ile bir eq accları var diğer oyunları yanında değiştirerek oynuyorlar böyle bir yere insanların zaten sahip oldukları nispeten sıkıldıkları şeylere sahip bir ürün ile girersen sonuç hüsran olur,wow 'un swg gibi bir paket değeri var java oyunu yapsalarda bunu alacak insanlar var o yüzden satış önemli bir kriter olmıyacak önemli olan 6 aylık perioddan sonra oyunun durumu[hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

[Bu mesaj Mighty_THoR tarafından 19 December 2003 03:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 18 December 2003 01:26 tarihinde demiş ki:
acikcasi canim sikildi denemek istedi canim yani beni o kadar oyuna ceken birsey olmadi.

daha yeni açtırdın swg accountunu şimdi başka oyunlaramı dalıyosun

eh be azmo yine sattın bizi hehe[hline]dark-dr, 14 May 2001 05:10 tarihinde demiş ki:
osi de rp=soytarılık diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

WoW daki pvp sistemini görmeden atlamayın derim..PvE tamam süper ötesi,custon dungeon,private dungeon filan ama adamlar hala pvpyi şöyle şöyle yapıcaz demedi.Ben şimdilik yenilik olarak daoc oynuyorum middle earth online ve d&d online ı bekliyorum.Bence onlar daha güzel olacak wowdan.Neyse Horizons a gelince gördüğüm kadarıyla vampire filan da olabiliniyormuş eğlendirici olabilir bir süre için ama para vermeye pek değmez gibi gözüküyor uzaktan bakınca.[hline]Eaglef Ifock of Eclipse,TR (Retired)
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...