Jump to content

Merhaba patiler. Yeni sisteme hosgeldiniz. Hemen BURAYI okuyun.

Ellun

Oynayan ?

Öne çıkan mesajlar

ben de geldim biraz zaman geçirmeye, bakayım duruma diye.

Mirally
Niomir
Miris

karakterlerimin adı... Eclipse'deyim...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ottoman guildi pek yabancı gelmiyor bana. o guildin son zamanlarını görmüştüm galiba. varyemez sizin guildde miydi? :)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
zaman zaman eclipse'e ugruyorum, ordaki ign satori idi. (simdi bastian)

simdiki server'im chimaera, oraya da gelmek isteyenleri beklerim. (ign: solaris, zeus, bastian)

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Grafik motorlarını geliştirseler. CU daki hali olsa kafadan oynarım. Başka oyuna gerek yok.

Expansion çıakrtıp güzlleştirseler keşke :(

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
Bu oyun bitti daha neyini bekliyorsunuz. Lucas geri çekti haklarını. SOE de tutup kafasına göre yapamaz işini. Ellerinde kaldı bu şekilde işte. Ayrıca motoru yenileseler de kimse oynamaz. SOE...

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ya beyler ben hiç oynamadım bu oyunuda, şimdi başlasam çok mu geç sizce. ya biliyorum size küfür gibi geliyor bu soru ama kusura bakmayın yauv, heryerde so öldü so öldü diyolar sonra bi yazı okuyorum işte so geri döndü, serverlar eski haline döndü falan yazmışlar. kafam karıştı yani. ne diyorsunuz bu konuda.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
ya ben bu steam de galaxies online complete online bilmemnesini aldım ama 100 dolarlık olanı değil 20 dolar olanı yani, sadece galaxies yazıyordu şimdi ben bide bunun üstüne başka eklentiler mi almak zorundayım ?

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum eklemek için lütfen giriş yapın

Giriş yaptıktan sonra yorum ekleyebilirsiniz

Hemen giriş yap

• Yeni Oluştur...