Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

elaidi

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

abi ben şeyi anlamıyorum, biri açıklasın pls.

münevverin bizi ne ilgilendiriyor?
yani bunca aydır sırf münevver aşşağı, cem yukarı konuşuldu durundu.

hayır ülkede kimse ölmese anlarım da, kendimi bildim bileli 3. sayfa haberlerinde birisinin başı kopar, birisi ölür, birisi delik deşik edilir felan. sonra da ertesi güne unutulur.

nedir bunun özelliği. ne yani münevverin özelliği?

anneme sormuştum da, "mutlaka bir üst düzey yetkilinin olayı çıkacak alttan" demişti ama öyle de olmadı.
e ne yani, ne bu?

Olayın bu kadar büyümesinin sebebi Türk adaletine, Türk polisine güven mevzusu yüzünden bence. Böyle bir ailenin çocuğu yakalanacak mı yoksa kaçacakmıydı. O yüzden bu kadar göz önünde oldu. İnsanlar Türk yargısı nasıl çalışacak diye merak etti ve sonuçta çok popüler oldu konu. Kanun önünde herkes eşit imajının korunması için önemli idi bu çocuğun yakalanması ama malesef Türk polisi resmen milleti oyaladı, aradıklarına da fazla ihtimal vermiyorum ben. Çocuk reşit olmadan önce bir an evvel teslim edilmiştir. Sistemin ne kadar çarpık olduğunu göstermiştir bir kez daha bu cinayet.
Sosyal ağlarda paylaş

ya da bukadar haber yapılmasaydı daha önce yakalanacaktı.

şurda görüldü, amerika da görüldü, rusya ermenistan ıvır zıvır. hangisi doğruydu yada herhangi biri gerçekten doğrumuydu bilemiyoruz. belki kasıtlı olarak medya kullanıldı bu adamın kaçışını kolaylaştırmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

savcı alır ifadesini arkadasın dedigi gibi 7-8 sene yatarı var.
benzer durumları ben cezaevi askeri olduğum için çok gördüm.
18 yasından küçük cinayetle içerde olanlar 6 sene falan yatıyor.
genelde hepsinin bilgilerine baktığımda standart gibi görünüyordu.
hukuki inceliklerini bilmem ama benim gördüğüm bu.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

ya da bukadar haber yapılmasaydı daha önce yakalanacaktı.

şurda görüldü, amerika da görüldü, rusya ermenistan ıvır zıvır. hangisi doğruydu yada herhangi biri gerçekten doğrumuydu bilemiyoruz. belki kasıtlı olarak medya kullanıldı bu adamın kaçışını kolaylaştırmak için.

Yani polis medya yüzünden yakalayamadı öyle mi? :) Polis daha adamın yerini bulamıyorsa medyaya bakarak hareket ediyorsa bu medyanın suçu değildir zaten ki öyle olduğunu sanmıyorum. Evet medya rating yaptı ama medya bunu sırf rating için yaptı demek haksızlık olur 200 güne yakın rating için birşey yapılmaz. Sonuçta haberlerde felan çıktı öyle çok büyük ratingler yapan programlar da yoktu sabah programları hariç.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...