Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

elaidi

Öne çıkan mesajlar

garipoğlu sülalesi tabiki olayın bukadar büyümesi.

ayrıca yurt dışına çıkmıştır. anlaşmışlardır avukatları polisle biz türkiyeye sokarız şu karakola gider teslim olur bizim kontrolümüzde. hep olay emniyetin itibarını kurtarmak hem garipoğlu sülalesinin itibarının kurtulması. kim takar karabulut sülalesini. zengin değil adamlar. baba karabulut ta sapıttı zaten. zengin olan götü kurtarma çabasında.
Sosyal ağlarda paylaş

adam istediğini reddediyor bu bir.
ikincisi de herşeyden önce kızı vahşice öldürümüş bir babadır.çocuğuna küçücük bişi olunca kafayı yicek insanlar var,vahşice öldürülmüş birinden bahsediyoruz?
ruh hali normal olmaması kadar doğal birşey var mı?

verdiği tepkileri yadırgamıyorum ben.
anlamaya çalış sen de .herkesin,heran başına gelen birşeydeğil bu.
Sosyal ağlarda paylaş

cinayet için vahşet tanımı yaptı basın ama Sevil Atasoy zamanında bu cinayetin işlenmesini vahşet olarak tanımlamamıştı. bende katılıyorum açıkçası.

http://www.superpoligon.com/haber/10156

bi anda "nasıl lan bu vahşet" diye küfürler kusmadan önce bir okuyun birde düşünün. Kendisi olayın cinayet olmadığını, münevver in hakkettiğini söylememiş. Kafasının kesilmesinin belli bir mantıkla yapıldığını bunun vahşet tanımına girmeyeceğini söylemiş kendi açısından.
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

cinayet için vahşet tanımı yaptı basın ama Sevil Atasoy zamanında bu cinayetin işlenmesini vahşet olarak tanımlamamıştı. bende katılıyorum açıkçası.

http://www.superpoligon.com/haber/10156

bi anda "nasıl lan bu vahşet" diye küfürler kusmadan önce bir okuyun birde düşünün. Kendisi olayın cinayet olmadığını, münevver in hakkettiğini söylememiş. Kafasının kesilmesinin belli bir mantıkla yapıldığını bunun vahşet tanımına girmeyeceğini söylemiş kendi açısından.

green71tr | 29 Nisan 2009 13:16
o suratla her gün aynaya baktıktan sonra vahşet anlayışı değişmiş diyeceğim ayıp olacak
Sosyal ağlarda paylaş

Bacak kadar çocuğu devlet yakalayamadı gitti babasını tutukladı adeta şantaj yaptı aileye sonrasında teslim oldu herif.

Bu işte bir terslik var yani koskoca emniyet ki cinayetleri çözmedeki başarısından dolayı FBI ajanlarını staj için yolladı daha bu sene ama bir çocuğu yakalayamadı.

Çocuğu saklayan vardı aile güçlüydü hedehöde neticede yakalayamadılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...