Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

elaidi

Öne çıkan mesajlar

''İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın, yaptığı açıklamada, “Polisin sistemli çalışması, kendi çocuğunun katilini arar gibi araması ve basının yayınları Cem Garipoğlu’nun tesliminde etkili oldu” dedi.''

Sanki gidip kendileri yakaladılar. Adam sıkılmış artık, bi işi de becerin be deyip teslim olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam. Özlemişsinizdir beni asdas :D

Yolculuk yapıyordumda yolda iyice uçtum ben. Daha bi sağlam komplo teorisi kurdum. Ama söylemem dalga geçersiniz :(

Her neyse 11 Eylül konusunda da hala ABD'nin değil de teröristlerin yaptığına inananlar var. Yazık :)

Burada tamamen haksız da olabilirim de olay fena halde komplo kokuyor. Söyemedi demeyin. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

ya nilep amacın nedir.
bu konuda konuştuk tartıştık gittin geldin.
şimdi terörist diyosun.
hayır amacın dikkat çekmek filansa git konu aç benim teröristler hakkında görüşüm bu de orda tartışılsın.
şimdi bu konuyla ne alakası var.
yapmayın böyle yazıyım da ne olursa olsun yazıyım demeyin. biraz mantıklı şeyler yazın
Sosyal ağlarda paylaş

Nakamura said:

nileppezdel,

okumak için gözlerimiz kullanalım, gözleri, gözler

gözler,

gözler, başka yeri değil...

Neyi yanlış okumuşum ki senin mesajında?

@diğerleri: Ya teröristler hakkında görüş belirtmek değildi. Demek istediğim şimdi biri bu komplo diyince arkanızla gülüyosunuz ama gerçekten de öyle çıkabiliyor. Ben de 11 Eylül için ABD yaptı/yaptırdı diyenlere gülmüştüm. Sonra bi baktım baya baya onlar yaptırmış yani :)

Sel felaketi hakkında herkes devlete saydırırken bir anda devletin adaletinin gücü konuşulmaya başlanarak gündem mükemmel bir şekilde değiştirildi. Bu cinayet olayının, bu kadar büyümesinin ve bu tarihte teslim olunmasının altında çok daha derin şeyler yatıyor bence. Görüşümü bildirdim işte oh rahatladım.

Sizden daha fazla sayıda olasılık düşünebiliyorum diye bana laf ediyorsunuz ya, o da baya komik.
Sosyal ağlarda paylaş

başşindi; lessın van:

ne demişim:

11 eylül'ü zaten teröristler yaptı.

burada ( 11 eylül olayını teröristlerin yaptığından bahsetmişim. Sonuçta terziler birliği yapmış olamaz değilmi? Eğer onlar yapmış olsa yinede terörist olmuş olurlardı)

ama tek fark. ABD yaptırdı.

burda ne demişim çekirge ?

ama tek farkın ABD'nin yaptırması olmuş demişim.

halen anlamadıysan:

http://forum.paticik.com/read.php?25,4300172
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...