Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

elaidi

Öne çıkan mesajlar

Abi işte kendi kızımla sevişmem zaten onu söylemeye çalışıyorum. Kendi kıını kıskanmak hastalıklı bir düşüncedir bence. Bunu söylüyorum.

@Arma: Zaten sana saygı duyuyorumabi düzgün tartışıyorsun. Haklısın tabi ama siz de "ya benim kızım öldürülseydi" iye altınıza sıçızlayarak yorum yapıyor olamaz mısınız?

Bir kız öldürüldü. Kötü tabi. Çok kötü hatta. Ama bilinçsizce işlemişse bu cinayeti ona göre ceza almalı. Bilinçsiz işlenen cinayetten sonra cesetten kurtulmaya çalışması da gayet mantıklı bunu söylüyorum ben işte
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

nileppezdel said:

Abi teslim mi olsun? Bana neden hakaret ediyorsun? Cinnet halinde cinayet işlesem ne yaptığımı fark etmeden, kaçarım gayet. Açık ve net.

İşte onu diyoruz. Kaçarsın topuklarsın. Yusuf yusuf edersin. 3.5 3.5
Ama adam KAFASINI KESMİŞ.

Cem düşünür: "Aman Tanrım. Öldürdüm onu. Haski! Naapıcam lan. Kaçmalıyım! Ama burda ceset bulunursa ağzıma.. O zaman cesetten kurtulayım.."

Bir süre sonra: "Of girmiyo ceset doğramam lazım.."

Kafayı keser. Yaptığı şey bir kısmı hala taşlaşmamış, çocuk kalmış yüreğine ağır gelir bir süre sonra. Kontrolsüz bir şekilde ağlamaya başlar. Daha fazla kesemez. Kızın cesedini bavula koyar. Götürür atar ve tüyer.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Abi işte kendi kızımla sevişmem zaten onu söylemeye çalışıyorum. Kendi kıını kıskanmak hastalıklı bir düşüncedir bence. Bunu söylüyorum.

@Arma: Zaten sana saygı duyuyorumabi düzgün tartışıyorsun. Haklısın tabi ama siz de "ya benim kızım öldürülseydi" iye altınıza sıçızlayarak yorum yapıyor olamaz mısınız?

Bir kız öldürüldü. Kötü tabi. Çok kötü hatta. Ama bilinçsizce işlemişse bu cinayeti ona göre ceza almalı. Bilinçsiz işlenen cinayetten sonra cesetten kurtulmaya çalışması da gayet mantıklı bunu söylüyorum ben işte

Biz ya benim kızım olsaydı mantığında değiliz. Bizde kendimizi o herifin yerine koyaraktan düşününce. Bir anlık işlemiş olsam. İstemeden işlemiş olsam. Kafa kesecek cesareti bulamayız diyoruz. Piskopat değilsen o cesareti kendinde bulamazsın diyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Tutturmuşsun bir cinnet gidiyorsun, insan zart diye cinnet geçirmez ve adil bir heyeti de buna inandıramaz önceden raporları ve ağır psikiyatrik ilaç reçeteleri olmadan. Yani bir anda zort diye fenerin gol yemesine kızdım kavede, hadi şu yanımdakinin boğazını keseyim diye bir olay yok!
Eğer yaparsan paşa paşa yatacaksın en ağır koşullarda, yatamam içerde götümü ellerler diyip intihar edersen senin seçimindir.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Arma said:

nileppezdel said:

Abi teslim mi olsun? Bana neden hakaret ediyorsun? Cinnet halinde cinayet işlesem ne yaptığımı fark etmeden, kaçarım gayet. Açık ve net.

İşte onu diyoruz. Kaçarsın topuklarsın. Yusuf yusuf edersin. 3.5 3.5
Ama adam KAFASINI KESMİŞ.

Cem düşünür: "Aman Tanrım. Öldürdüm onu. Haski! Naapıcam lan. Kaçmalıyım! Ama burda ceset bulunursa ağzıma.. O zaman cesetten kurtulayım.."

Bir süre sonra: "Of girmiyo ceset doğramam lazım.."

Kafayı keser. Yaptığı şey bir kısmı hala taşlaşmamış, çocuk kalmış yüreğine ağır gelir bir süre sonra. Kontrolsüz bir şekilde ağlamaya başlar. Daha fazla kesemez. Kızın cesedini bavula koyar. Götürür atar ve tüyer.

Normal insan geçtim bir insanın kafasını kesmeyi, kızarkadaşınınkini kesmez. Ölü de olsa kesemez, o tanıdığın bir insan. Yakalanmamak için canilik yapmak da duyduğum en komik savunma.
Sosyal ağlarda paylaş

nillep
sana sadece tek bi lafım var
çok iyi yazıyon. kurtlar vadisinde bile böyle senaryo yok
abicim ben katil olsam birini öldürsem
LAN KAFASINI NİYE KESEYİM HIYARMISIN SEN GERZEK HERİF
direk kaçarım
kasıtlı yapıyo şerefsizin çocuğu işte
cinnet geçirdiyse geçöirmiş lan cezasını çeksin
zaten 7 yılda verseler o çocuk ceza evinde şişlenecek gebertilecek o yüzden rahatım
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

sen şimdi burda o adam için, bilinçsizce işlediyse ona göre ceza almalı diyosun dimi yanlış anlamadım ?

ee o zaman bu adam hapisten çıkar gene gider bi kızın kafasını keser. gene biliçsizceydi der. veya az ceza aldığını gören her katilin ilk savunması bilincimi kaybettim olucaktır.

sence böyle bi saçmalık olabilirmi?

yani bilinçli bilinçsizce diye ceza ayırt edilecek olursa bile yapılmamalı cünkü burda ''kötü örnek'' olma konusuda gayet var.
bazı durumlarda ceza düşümü için iyi hali göz önüne alınır. ama bunda iyi hal filan yok adam aylardır kayıp. teslim olması bile cezasından indirim yapılmasına bi fayda sağlamamalı bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben olsam gayet de o psikolojide kaçmak yerine cesedin asla bulunamamasını sağlamaya çalışırım. Mükemmel cinayet işlemek aslında o kadar da zor bir şey değil gibi..

Her neyse. Direk yargılamayın çocuğu diyorum işte. Neler yaşadığını ve neler hissettiğini bilemezsiniz. Çocuk da hak etmediği şekilde yargılanmamalı. Gitmem lazım şimdi. Kalın sağlıcakla. Hepinizi çok seviyorum. Pati güzel bi yer. Ehe =)

Her neyse, biraz çift taraflı empati kurun. Görüşmek üzere
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Her neyse. Direk yargılamayın çocuğu diyorum işte. Neler yaşadığını ve neler hissettiğini bilemezsiniz. Çocuk da hak etmediği şekilde yargılanmamalı. Gitmem lazım şimdi. Kalın sağlıcakla. Hepinizi çok seviyorum. Pati güzel bi yer. Ehe =)

Her neyse, biraz çift taraflı empati kurun. Görüşmek üzere

angut.
Sosyal ağlarda paylaş

Of gidemiyorum sizin yüzünüzden. Cani olması için cinayeti bilinçli işlemesi gerekli. Cinnet olmadan. Sonrası iş işten geçmiş, insan doğası..

@Böjeek: Ben yıllardır mükemmel cinayet planları kurgularım da tamamen sinema ilgimden bence. Tek kavga etmedim ömrüm boyunca. Kimseyi de incitemem. Katil falan olmam. Sinirlenmem bile be, cinnet de olmaz. Rahat olun :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...