Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Garipoğlu yakalandı, teslim edildi. - SON DAKİKA

elaidi

Öne çıkan mesajlar

Adam nalbura gidip testere alıyor. Cinnete bak. Saçmalanmış burada biraz. Kızın babası bas bas bağırmasa, saçmalamasa medya bu işin üstüne bu kadar gider miydi? 3 gün sonra ne cem kalırdı ne münevver. Unutur giderdik, çocukta mutlu mesut yaşardı yurt dışında. Çocuğun babası medyanın baskısı sayesinde gözaltına alındı bunu da unutmayın.

Bıçakla bir kız öldürüyorsun, nalbura gidip testere alıyor, başını kesiyorsun, gitar kutusunun içine koyup dedenin evinin oraya kadar taşıyıp, çöpe atıyorsun. Bu cinnet vs değildir. Ayrıca kızın ellerinde kesiklerde var. Belli ki bir boğuşma bir saldırı anı var. Öyle bıçağı aldım bir anda karnına sapladım durumu yok. Yorum yaparken biraz insaflı davranın.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

İlla küfredip yörüngeye mi uçayım abi? Kıza yazık oldu evet. Çocuk suçlu evet. Ama yanlış şekilde yargılanırsa çocuğa da hak ettiğinden fazla yazık olacak. Bunu söylüyorum nesini anlayamıyosunuz ya?

Yahu nesi yanlış yargılanacak, zaten avukatları onu deli gibi koruyacaklar, hukukun her açığını değerlendirecekler.
Duyan da fırından ekmek çalan kimsesiz çocuk sanacak herifi lol
Sosyal ağlarda paylaş

bence hakkettiğinden az ceza verecekler aileyle falan anlaşmalı olarak teslim edilmiştir nilep merak etme

hukuki olarak adil yargılanma ilkesi açısından katılıyorum sana tabiki en iyi avukatları da tutacaklardır kesin aile zengin sonuçta para da yedirirler yargıya işte az ceza çıksın diye hakim önemli burada zaten 24 yıldan fazla ceza alamaz her türlü az yani
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Medyaya bakarak değil ki zaten "bence" verilen cezanın amacı medya aracılığıyla halka şov yapmak olacak çouğa hak ettiğinden fazla ceza verecekler bunu söylüyorum.

birinin kafasını kesmenin cezası nedir? ne olmalı ki hakettiğinden fazla verilecek?
Sosyal ağlarda paylaş

Bir insan öldüren ne olursa olsun öldürülmeli gibi bi düşünce varsa içinde, 24 sene az tabi. Ama bence bi anlık cinnetle öyl bişey yapan çocuk 6- sene hapis yatıp sonra 3 sene falan psikolojik tedavi görmeli tekrar yapmaması için yardımcı olunmalı. Sonra da 10 sene sonunda halka geri kazandırılmalı. Kendi çocuğunuz ya da direk kendiniz cinnetten i anlık hatayla cinayet işlese/işleseniz ne olacak? Kaysın mı bir hayat daha boşu boşuna?
Sosyal ağlarda paylaş

ben idamı savunmuyorum o koşullarda böyle olurdu dedim sadece bazı durumlarda insanın vicdanı idamı gösterse de ben idamı asla savunmuyorum bence de psikolojik tedavi almalı yattığı süre boyunca ama 24 sene az, hem zaten cezasının 16 yılını tamamladıktan sonra iyi hali varsa yani gerçekten haketmeden girdiyse ya da akıllandıysa ya da bi şekilde bazı seyler ayarlanırsa bırakırlar kanun öyle diyor 2/3'si cezasının iyi halden çıkması için tamamlanmalı.

ayrıca ben bir anlık cinnet olduğuna inanmıyorum

1)msn yazışmalarında gel sana neler yapıcam dünya ayağa kalkıcak gibi lafları var
2) kızın vücudunda 30 küsür bıçak yarası izi var ama 5 ya da 6 tanesi öldürücü bu demekki eğlenmiş bi şekilde cinnet geçiren anında halleder
3) cinnet geçiren ani tepki verir gidip testere alıp gelmez zaten sakinleşmiş olur o yolda cinnet haliyle olsaydı market sahibini önüne çıkanları hatta trafikte korna çalanı bile sinirlenip kesebilirdi
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel'e hak variyorum.

Ortada ne olursa olsun 18 yaşından küçük bir insan var. Zaten adı daha mahkeme kararı olmadan önce herkesin aklına kazındı.

Bi anlık bir cinnetten sonrada cesetle başbaşa kalınca inanın sizde plan kurarsınız. Kafada kesersiniz, cesette yakarsınız.

Burda çocuk suçunu itiraf etti ve cezasını kanunlarımıza göre alacak. Problem şu anda bu olay bir reklam kampanyası, propaganda aracı ve şenliğe dönüştürüldmesi adeta.

Adli süreçlerde bu yapılmamalıdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...