Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şu Okul Artık Başlasın

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

marttan temmuz başına kadar okulla işi beraber götürdüm. okul bitince iş full timea döndü. 28'inde okulum açılacak ama ben de bittim ani artık sabahları kalkerken 2,3 kez ölüyorum hay ağzını yiyeyim ben eğitimin ya. temmuzdan beri hiç dışarı çıkmadım eve gidip 1,2 saat oyun atıp uyuyyorum zaten. bi de mmorpg asosyal yapar diyolar.

ulan ertesi gün erken uyanmana gerek olmadıgını bilerek uyumak ne mükemmel ne şükela ne süper bir duyguymuş meger.

işte bu yüzden cumayı ne kadar sevdiysem pazardan da o kadar nefret ediyorum, böyle bi hüzün çöküyor yahu.

çoğu arkadaşıma söyledim de bi de burda söyleyeyim etrafında hiç bi çalışan arkadaş yokken tüm yazı çalışarak geçirmek kadar iğrenç bi duygu yok.

ha şöyle bişi de var aile olarak falan çalışmama ihtiyacımız da yok, sadece "hayatın zorluklarını ögrenme" babında.

ben burayı günlük sandım bi an hehe
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

arasıra kaptan sağda inebilirmiyim diyorum, bu seferde olmuyor. kaptan dedin mi devamını kibar devam ettirmeyecen sert konuşcan şöföre karşı.

cümleye kaptan diye başladın mı gerisinin pek önemi kalmıyor ki adam zaten o ara orgazm olmuş şekilde gökyüzünde uçuyor oluyor, hafif geriliyor da o an kaptanım tabi ya der gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Phyxantar said:

marttan temmuz başına kadar okulla işi beraber götürdüm. okul bitince iş full timea döndü. 28'inde okulum açılacak ama ben de bittim ani artık sabahları kalkerken 2,3 kez ölüyorum hay ağzını yiyeyim ben eğitimin ya. temmuzdan beri hiç dışarı çıkmadım eve gidip 1,2 saat oyun atıp uyuyyorum zaten. bi de mmorpg asosyal yapar diyolar.

ulan ertesi gün erken uyanmana gerek olmadıgını bilerek uyumak ne mükemmel ne şükela ne süper bir duyguymuş meger.

işte bu yüzden cumayı ne kadar sevdiysem pazardan da o kadar nefret ediyorum, böyle bi hüzün çöküyor yahu.

çoğu arkadaşıma söyledim de bi de burda söyleyeyim etrafında hiç bi çalışan arkadaş yokken tüm yazı çalışarak geçirmek kadar iğrenç bi duygu yok.

ha şöyle bişi de var aile olarak falan çalışmama ihtiyacımız da yok, sadece "hayatın zorluklarını ögrenme" babında.

ben burayı günlük sandım bi an hehe
fakir değilsin yani
Sosyal ağlarda paylaş

Phyxantar said:

ne kadar doğru bişi. özellikle ilk paragrafı ben yazmışım gibi geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...