Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Unforgiven II

snapsys

Öne çıkan mesajlar

Evet. Cliff gitti Metallica bitti haklısın.
Abi o Master of Puppets daki gibi bir giriş, çok az şarkıda vardır.

Metallica çok güzel bir gruptu. Da işte Metallica 91 den itibaren ortaokul çocuklarını metale hazırlama grubu oldu bir deyişle. Çünkü herkes ilk metallica dinler hehe :)[signature][hline][b]Penthesilea, MSN = [email protected]
I feel peace within as your soul meets a new world
A world where you may step up to a higher learning
Take my hand and walk down the path of forgiveness
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 13 Haziran 2004 15:51 tarihinde demiş ki:
Boşverin Metallica'yı ya. Ortaokul öğrencilerinin metal e geçiş grubudur Metallica eeheh :)

hehehe gayette doğru bi laf[signature][hline]Pyr0, 28 Mayıs 2004 23:38 tarihinde demiş ki:
icindeki noktayı bul...o nokta herseyın cozumunu saglayacak olan seyin oldugu nokta...o nokta iç huzurun....

blackchaos, 28 Mayıs 2004 23:39 tarihinde demiş ki:
kodurtma noktaya
Sosyal ağlarda paylaş

kurtulamazsın... ama yolunu bulursan bana da söyle ben 1 haftadır kurtulamıyorum

i'm your eyes while you're away
i'm your pain while you repay
you know it's sad but true
[signature][hline]Tekrar ediyorum, sevişgen geometrik bir şekildir ve çok da güzeldir.

Yılkı atlar oynaşırken bozkırlar sarsılırmış...

ghaldszar, 29 Nisan 2004 15:41 tarihinde demiş ki:
Valla şahsen ben 1 milyon dolar karşılığında BonePARTla bile evlenirim.
Sosyal ağlarda paylaş

metallica aslında çok güzel bir grup. konserleri falan hala güzel. hatta st.anger çıkana kadar metallicaya laf söletmezdim ve bu işi para için yapmıyorlar istediklerini yapıyorlar derdim. st.anger çıktı ve metallica için olan sempatim azaldı. en sevdiğim grup kesinlikle oydu artık değil.
metallica elemanları black albümü yaptıktan sonra bi uçak kazasında ölüp efsane olsaydı ne güzel olurdu =)[signature][hline];;suitfly icq
Sosyal ağlarda paylaş

Eee, cliff efsane zaten gözümüzde. Adamdan geriye bir tek yüzüğü kaldı, bir de uçaktan dökülen külleri, ama adama şu salak James den 100000 kat daha fazla saygım var.

Jason Newsted i çok severim ben. Adam nasıl dayandı o kadar sene bu gruba anlamadım ya. Abi Britney'in şarkılarda daha çok bass var.[signature][hline][b]Penthesilea, MSN = [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 14 Haziran 2004 19:35 tarihinde demiş ki:
Abi Britney'in şarkılarda daha çok bass var.

ee sana kısaca ohA! derim
st. anger a çok bas diye hardcore diyenler ortada dolaşırken bu laf imzalanacak laf yani :)[signature][hline]herkes,
düşlerinin büyüklüğü kadar özgürdür..(chE)
when a man lies he murders some part of the world
Üstüne Şehir Örten Şehir

buraya tıklamadıysan metalciyim diye geçinme sakın!!
Sosyal ağlarda paylaş

St. Anger'ı Frantic ve St.Anger dışında dinlemedim ki. Rezaletti, ama bass vardı doğru. O adam iyi bir bassçı, ama Metallica ya bir half-orc yakışmadı yani. Gözümde tamamen 0 oldu, maymun gibi zıplamasıyla falan konserlerde.

Ben özellikle Black ve sonrası albumleri kastettiydim.[signature][hline][b]Penthesilea, MSN = [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...