Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa - Bozuk şarkı indirme

-Mandrake-

Öne çıkan mesajlar

said:
dom, 25 December 2003 01:24 tarihinde demiş ki:
said:
127.0.0.1 localhost
27.0.0.1 68.163.90.*

gibi olmasi gerek

127.0.0.1 68.163.90. * olmicak mı? sen 27 yazmışın başına?

yani aynen şu şekilde mi görüncek?:

# For example:
#
# 102.54.94.97 rhino.acme.com # source server
# 38.25.63.10 x.acme.com # x client host

127.0.0.1 localhost
127.0.0.1 68.163.90.*
[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

bazıları beğenmiyo çünkü pek stabil diil program olarak ve server'ı da öyle netekim.. yani bağlanmayabiliyo, server göçüyo arada, ya da restart atıyolar bilmiyorum kapalı oluyo, ya da network connection'ını öldürüo zaman zaman. (search ettikten sonra durdurmazsan) ama eğer çalıştırmayı becerirsen, beğenilmiycek bi tarafı yok. genelde sağlam arşivcilerin toplandığı biyer, 192 full albüm indiriyosun hiç sıkıntısız. ama işte kimden indiriceğini ve nası arıycağını bilmek lazım.. birkaç ayda 8.5GB müzik indirdim ve öyle ne bulursam indirmiyorum, hepsi temiz full albüm cillop.[hline]video barbam et pallium, philosophum nondum video
Sosyal ağlarda paylaş

benim kullanıcı adım RogueNoir (bak sen). büyük küçük harf önemli.
sağdaki friends list'e sağ tıkla add user diyip ekleyebilirsin. sonra ordan mesaj atabilirsin.

şimdi şarkı adıyla aratıyosan şarkılar gelir, albüm adıyla arat, o folder'lara göre arıyo mesela d:musicsoulseektinderstickswaiting for the moon diye bir dosya bulursa bir kullanıcının shared folder'ında, onu olduğu gibi getiriyo içindekilerle. sen ordan bi parçanın üstüne sağ tık-> download folder dersen o dosyayı olduğu gibi alır içindekilerle.

az queue olan, ya da olmayanlardan indirirsen, ve ul hızı yüksek olanları tercih edersen gelir sorunsuz. ama şöyle de bişey var, kazaa gibi dosyaları dosya adına göre bulduğu heryerden indirmediği, direk tek bir kullanıcıdan aldığı için, sen daha 2. şarkıdayken adam offline olursa adamı beklemek zorunda kalırsın.

o yüzden en güzeli, benim yaptığım gibi, çoğunlukla online olan, sağlam arşivleri olan ve yüksek ul hızları olan birilerini bulup firends listine eklemek, albümleri onlardan indirmek.

tek bir şarkı için buna gerek yok, search et indir ama albümler için dediğim gibi..

ayrıca kullanıcıların shared folder'larını browse edebiliyosun, böylece indirmek istediğin albümlere sahip olan adamları listene ekleyebilirsin onları online gördüğünde başlarsın indirmeye.[hline]video barbam et pallium, philosophum nondum video
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
ulan ben çok çekiyorum bu ipden falan kapamayıda yapamadım etc yazıyor etc ne lan:D

uplamak gibi olmasın varmı çözüm:(

birde şarkı çalarken wav şeklinde kayıta başlayıp bozulduğu an 1 2 saniye kaydırarak geriye alarak tekrar mp3 yaptımda çok kasıo be[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

valla bende sorun yok

ama bozuk cd'lerdeki mp3'leri bilgisayara koymak istediğimde cazır cuzur oluyor.. Bir Sürü Sertab Erener MP3'ü olan cd almıştım maltepeden, mesela onun gibi cd'lerdeki mp3ler çalışmıo, cazır cuzur, sinir oluyorum..

belki siz de çizik cd'den alınmış mp3leri indiriyorsunuzdur..[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 14 Haziran 2004 16:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...