Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mobile authenticator hakkında birkaç soru.

Nolofinwe

Öne çıkan mesajlar

Mobile ile normal anahtarlığı ilişkilendiremez misiniz gibime geliyor çünkü her ikisininde kodu farklı ayrı ayrı olarak çalışmaya programlılar. Oluyorsa da ben bilmiyorum.

Rikkie'nin sorulara gelelim

Java çalıştabilen telefonlarda kullanılabiliyor ama sen yine listeye bakıp satın al mobile'ı her telefonda farklı olabilir.

Telefondan silinirse falan feci acı çekersin. Çünkü kaldırmak için login yapıp un-attach etmen gerekiyor. Böyle bir sorun olursa skypetan arıyorsun öyle kaldırıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, java uyumlu olduğu halde listede "çalıştıramaz" denen teleefonlara programı yüklemek için 15 adımlı bi yöntem var. f.fox u telefon gib itanıtıosunuz fln. bu topicde verdiğim linkte o çözüm linki mevcut. Normalde k790i de çalışmıo dio misal ama çatır çutur çalışmakta. Bilginize
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
pekaziz said:

Her oyuna girişinide normal şifren ve telefondaki yazılımın yarattığı şifreyi yazıyorsun. Arada cihaz sapıtırsa wap üzerinden senkronize ediyorsun. Tüm olay bu.

Keşke daha önce alsaymışım, sinir stres içinde geçen bir haftama üzülüyorum.

senkronize olayı şu anahtarlık şeklindeki authenticatorde olmuyor
ya o sapıtırsa o zaman napıyoruz?
Sosyal ağlarda paylaş

Konn said:

Mobile Windows veya Listede olmayan telefonlar için authenticator kullanma guide'ı burada!!

Bu linkteki adımları takip ederek authenticator'ü neredeyse her telefonda çalıştırabilirsiniz.

Ihtiyacınız olan şeyler, Mozilla Firefox ve orada belirtilen 2 add-on'u ve telefonu bilgisayara bağlayacak bir kablo veya bt aparatı. Ek olarak telefonunuz mobile windows kullanıyorsa telefonunuza Midlet manager cekiyorsunuz ki (link guide da var) java uygulamaları kullanabilmek için.

Bu yöntemin kabaca olayi Mozilla profile add-on'u ile degiştirdiginiz profil tanımınız motorola v3i tanımı ile deiğiştirmek yani bilgisayarınızı v3i telefonu gibi göstererek mobile authenticator'ı bilgisayara çekip daha sornasında telefona kurmak.

Güvenli oyunlar..

edit: link hatası

hakkaten çalıştı eline sağlık yaaa
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...