Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Magic:The Gathering Bilgisayar Oyunu Download(MAgic Online Değil!!!)

Befounder

Öne çıkan mesajlar

said:
Date: Fri, 11 Jun 2004 12:52:23 -0700 (PDT)
Subject: Magic:The Gathering Bilgisayar Oyunu Download(MAgic Online Değil!!!)

http://www.the-underdogs.org/game.php?id=1550

Linkinden gerekli yönlendirmeleri takip ederek Microprose'un 1999 yılında piyasaya sürdüğü oyunu indirebilirsiniz.

mtg grubundan bugün bu mail geldi. seveni olabilir. yanlız indirirken dikkat edin download manager kullanmayın, kuralları okuyun, sonra benim gibi ban yemeyin:)
Sosyal ağlarda paylaş

ortaokulda biri cd sini almisti
aninda tum herkese yaymistik
deliler gibi oynardik singleplayer i bitirmistik artik

zevklidir, ama asla biriyle oynanan magic in tadii vermez

bu arada apprentice harbiden guzeldir, ama hep tartisma cikar abi oole bi kart yok, yapamazsin
canini azalt lutfen, azaltsana canini falan hehe[signature][hline]Yattım, ağladım, uyuyakaldım
Ama once bu foruma baktim!
Sosyal ağlarda paylaş

apprentice nerden download edicem ya super bişiydi yeni desteleri denemek lazım onunla
edit: oh.. buldum hemde fifth dawn patchi bile var.. çok mesudum
[signature][hline]Nobody asked me so here's my advice to a young man or woman who's living this life in a world gone to Hell where nobody's safe Do not go quietly unto your grave

[Bu mesaj OutTrader tarafından 13 Haziran 2004 22:26 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

apprentice uyduruk bi oyun 1 mb fln kuralları kendin kontrol ediosun yani senin elin başlayınca sen kendin untap ediosun kartları elin başında kartı kendin çekiosun ama kart databasei çok büyük, bütün kartlar var[signature][hline]Nobody asked me so here's my advice to a young man or woman who's living this life in a world gone to Hell where nobody's safe Do not go quietly unto your grave
Sosyal ağlarda paylaş

baya eski bi oyun bu eğer volfinin bahsettiğiyse... bende cdsi vardı ortaokulda bitirirdim... oyunda çok büyük bir bug var hile olarak kullanılıyo... her el adama manası kadar damage verebiliyosun... onun upkeepinde oyunu durdur sonra landlerini taple mana burn yiyo... :)[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...