Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

adsl sorusu

soulberry

Öne çıkan mesajlar

kullanıcı adı ve şifre şey için gerekli, program telekomun sitesine bağlanıp soruyor sanırım kota durumunuzu ondan şifre vs istemiş,

başka biri senin şifreni bilse bile kanımca aynı anda net'e giremez, girse bile bellidir telekomda hangi kullanıcı adı hangi numaraya kayıtlı (:
Sosyal ağlarda paylaş

başkasının kullanıcı adı ve şifresi ile başka bir adres ve baka bir telefon numarasından onun adsl aboneliği ile internete girme olayı mümkün, olmamış görülmemiş birşey değil. çok nadir olsa da ciddi ciddi örnekleri vardır. direk arkadaşım ttnet alıp da gelen modem üzerinde turknet user passi kayıtlı geldii için hiç uraşmamış, olan ayarlarla direk bağlanıp 3 ay boyunca başka birinni internet hesbını kullanmıştı. başka örnekler de var. bu olmaması gereken bişey. ama olabiliyor. aklınızda bulunsun. sanırım tamamiyle sistem açığı..
Sosyal ağlarda paylaş

anlamıyorum, daha şimdiden eylül ayı 1.3 gb olmuş. bu kadar şey indirmedim, hatta indirdiğim şeylerin toplamı 100 mb bile değil. kafayı yicem, bi şeylerden kıllanıyorum ama neyden kıllandığımı da teknik olarak bilmiyorum. kablosuz ağım kapalı galiba, yani dışardan sömürüyo olamazlar. virüs filan olabilir mi bu tür? başka açıklaması yok yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonmax said:

başkasının kullanıcı adı ve şifresi ile başka bir adres ve baka bir telefon numarasından onun adsl aboneliği ile internete girme olayı mümkün, olmamış görülmemiş birşey değil. çok nadir olsa da ciddi ciddi örnekleri vardır. direk arkadaşım ttnet alıp da gelen modem üzerinde turknet user passi kayıtlı geldii için hiç uraşmamış, olan ayarlarla direk bağlanıp 3 ay boyunca başka birinni internet hesbını kullanmıştı. başka örnekler de var. bu olmaması gereken bişey. ama olabiliyor. aklınızda bulunsun. sanırım tamamiyle sistem açığı..

Eskidendi. Hatta limitli kullanan arkadaşa kendi şifremi veriyordum benimkine işleniyordu. Aynı ilde işe yarıyordu. Galiba aynı santralde olması gerekiyordu(bundan emin değilim).
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...