Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

401- ilginc ruyam

dory

Öne çıkan mesajlar

ruyamda lisemdeydim, ingilizce katinda, kizlar tuvaletinin capraz sinifindaydim. okulun en koca memeli hocasindan ki kendisi felsefecidir ingilizce dersi aliyodum.
carla ve leverne (levernagain olabilirdi emin degilim yanlis olmasin)(scrubs karakterleri bunnar)
ile sigara icmeye tuvalete gidiyoruz, bunlar işerlerlen ben getirdigimiz 1 dal sigarayi icmeye basliyorum. bu sirada ozde felsefeci koca meme tuvaleti basiyo. sansima tuvaletin 2. kapisi var ve ordan kaciyorum. leverne ve carla'yi orda brakiyorum, nolduklarindan habersizim.
bu arada resmen scrubs modunda yasaniyo hersey cunku surekli bi ic sesimin dialogunda gelisiyo.
sonra eve gidiyorum, sevgilimin evine, JD.
JD ve turk evde ps oynuyolar (3 sanirsam) sonra ben geliyorum ve onlara yemek pişirmeye basliyorum, yemek de et duz et hasliyorum.

sonra carla geliyo, beni turk'e sikayet ediyo, turk nobody can leave my woman like that!!! diye bagriyo bana.
ben, kocameme, ic ses turkce konusurken, leverne, jd, turk ve carla ingilizce konusuyolardi.

ve uyandim.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de japonyaya giderken 12 saat yolculukta bi 5-6 bölüm arka arkaya izledim, ama o kadar bölüm vardı ki onlar da eskiden izlediim bölümlerdi, baya eğlendim yine izlerken, dönünce ben de 0 dan bi başliim

çok izlersen öle oluo ya. Ara vermiş olsan bile biraz hehe. fena bi rüya değilmiş ama en azından JD manitan olmuş =)
Sosyal ağlarda paylaş

dory rüya dedi de aklıma geldi.

pazartesi günü rüyamda Cons'u gördüm. Orçun diye seslendiyodum bende ona. (Bi samimiyet vardı yani ^^) Böyle kareli gri bi gömlek vardı üstünde. Pis pis sırıtıyodu giderken. Ne gülüyon lan diyodum ben, sırıtmaya devam ediyodu. Sonra da arkadan birisi orçun işte, hep böyle o diyip o da gülüyodu..

bu da böyle bi hikayemdir işte..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...