Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

suBzer0 said:

Werewolf said:

suBzer0 said:

axedice said:

suBzer0 said:

Adam fake mi değil mi bilmem de...

Patiye girişte internet 101 testi yapalım, geçemeyenler üye olamasın. Çalışıp seneye bi daha denerler.

senelerin içinde kalmışlığı var di mi hala... Vay ak zamanından beri bi kabullenememezlik var.. yazık lan

beyler ayarı kaçırmışsınız, lütfen dikkat

biliyorum yine ben suçlu çıkıcam bu muhabbetten sonra.. ne gerek var abi benim attığım mesaja böyle bi cevap vermeye? neden? biri söylesin bana...

Öncelikli olarak sen kimsin bilader? Bizim gültü nerden biliyosun?

Sonralıklı olarak senin attığın mesaj böyle bi cevabı hakediyor, hocan ben olsam 3 sene üst üste bırakırım seni.

Ne bos bir tartısma lan bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Abilify said:

axedice said:

suBzer0 said:

Werewolf said:

suBzer0 said:

axedice said:

suBzer0 said:

Adam fake mi değil mi bilmem de...

Patiye girişte internet 101 testi yapalım, geçemeyenler üye olamasın. Çalışıp seneye bi daha denerler.

senelerin içinde kalmışlığı var di mi hala... Vay ak zamanından beri bi kabullenememezlik var.. yazık lan

beyler ayarı kaçırmışsınız, lütfen dikkat

biliyorum yine ben suçlu çıkıcam bu muhabbetten sonra.. ne gerek var abi benim attığım mesaja böyle bi cevap vermeye? neden? biri söylesin bana...

Öncelikli olarak sen kimsin bilader? Bizim gültü nerden biliyosun?

Sonralıklı olarak senin attığın mesaj böyle bi cevabı hakediyor, hocan ben olsam 3 sene üst üste bırakırım seni.

Ne bos bir tartısma lan bu.

bunun sonu piramit ban
Sosyal ağlarda paylaş

"Nickimden Aşağı" said:

Bi fotoğrafta ben atsammı ya pembe tişörtüm var

öncelikle tshirt tilört diye bi kelime bizde yok. ben türkçe dışı kelimelerin kullanılmasını onaylamıyorum. kısa kollu diyeceksin.. ikincisi pembe delikanlıya yakışır mı? yakışırsa neden ve yakışmazsa neden yakışmaz? bunların cevabını istiyorum. son olarak tarihte pembe giyen büyüğümüz var mıdır?

var pembe incili kaftançç buradan muhsin çelebiye de selamlar..

dinimiz amin.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

"Nickimden Aşağı" said:

Bi fotoğrafta ben atsammı ya pembe tişörtüm var

öncelikle tshirt tilört diye bi kelime bizde yok. ben türkçe dışı kelimelerin kullanılmasını onaylamıyorum. kısa kollu diyeceksin.. ikincisi pembe delikanlıya yakışır mı? yakışırsa neden ve yakışmazsa neden yakışmaz? bunların cevabını istiyorum. son olarak tarihte pembe giyen büyüğümüz var mıdır?

var pembe incili kaftançç buradan muhsin çelebiye de selamlar..

dinimiz amin.

Ben tişört demek istiyorum, çok renkli bir kişiliğim var takıntılı değilim. Ülkücüde değilim ama REYİS im evet atimmi şimdi pembe tişörtlü he?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...