Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paticik Albüm

Griswold

Öne çıkan mesajlar

o tuvaletler çok güzeldi lan ben olsam en azından işensin diye açardım (tarihsel işemek?) ama esas o depilde kocaman kaleymiş arkadaşım ben bi kuşadasında güvercin aklesini bir de bozcaada kalesini iblirimde bu epey böyükmüş

bu arada bodrum kalesinde burçlara (kule?) isim vernişler "alman kulesi", "ingiliz kulesi", "bik bik kulesi" vs ve güzel de yani tam olması gibi adlandırmışalr ama bir kulede feci fail olmuşlar

yılan ökulesi diye bir kule var, bodrum yakınında olup da gecebilecek bir allahını seven gitsin yılanlı kulenin üst katındaki eserlerin fotoğrafını çeksin (benim makinanı pili bitti yetemedim) yılanlı kule fln de.il bildiğin yar.aklı kule orası.. sağa bakıyorsun öçük sola bakıyorsun pipi az önünde zenci çocuk hrykeli fln.. adamlar bildiğin taşa 3===o gravürü kazımışlar altına da ne olduğunu yazmışlar "yön gösterici tabela" e ben o tabelanın gösterdiği yöne gidersem kesin .ikerler beni .ik içinde kalırım ağzım bunrum kulaklarım hep .ik olur.. olmaz yani ayıp.. yılanlı kuelymiş.. bi zahmet .iktirsinler yrklı kule orası bir kere.. gittim gördüm yazı-yorum (asım velioğlu)

ama o değilde.. ben koskoca bodrum kalesi sualtı müzesinde antik yunan dildosu gördüm ya.. pihiiiii bitmiş bu medeniyet resetle yeniden başlat

düzletme: bay el doğru bir konuya el basmış düxenledim ben de sağolasın bay el!
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:
e ben o tabelanın gösterdiği yöne gidersem kesin kickerler beni kick içinde kalırım ağzım bunrum kulaklarım hep kick olur.. olmaz yani ayıp.. yılanlı kuelymiş.. bi zahmet kicktirsinler yapraklı kule orası bir kere.. gittim gördüm yazı-yorum (asım velioğlu)

ama o değilde.. ben koskoca bodrum kalesi sualtı müzesinde antik yunan dildosu gördüm ya.. pihiiiii bitmiş bu medeniyet resetle yeniden başlat

adfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...