Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yaza Oyun

b1vRiP

Öne çıkan mesajlar

yaz için bol bol oyun oynamayı düşünüorum.uo oynamaktan oyun piyasalarından çok uzak kaldım okul biter bitmez koşup oyun alcam her tür oyunu oynarım walla zevkli olduu sürece sizce hangi oyunları alam? ya da yaz içinde çıkacak olan oynanabilir neler war?[signature][hline]Bivrip Ardenia UO Shard Owner
Ardenia|Arama
Sosyal ağlarda paylaş

bu yaz çok fazla oyun çıkacak, yaz çok hareketli geçecek.yaz sonrası, senenin son çeyreği daha da güzel olacak.
gamespot.com veya benzeri sitelerden bakabilirsin, kendi oyun zevkine göre seçersin.(mesela gamespot da bana haber ver diyorsun o oyunla ilgili gelişmeleri sana bildiriyor)[signature][hline][b]Arcane Kısayol Çubuğu[b] v1.0
:::son mesajlar:::bilgisayar oyunları:::arama:::
Sosyal ağlarda paylaş

sen thief deadly shadowla başla
o seni 1 ay falan oyalar sanırım eger thief oynamayı seviyorsan[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

ee medieval total wars'tan bahsetmiyorum yahu yanlış anlaşılmış, onu oynayamadım ama stratejiydi sanırım.. neyse. medieval dediğim... yani eski çağda geçen, kılıçlı kalkanlı rpg'leri kastediyorum.

star wars, matrix temalı şeyler falan kesmiyor rpg olaraktan anlayacağınız.

edit:

morrowind de oynadım bir aralar. hem de epey oynadım. ama bir yerden sonra aşırı baymıştım. şehirler, manzara, atmosfer çok etkileyiciydi ama adamlar bariz kütük gibi. grafikle alıp veremediğim yok tabii de bir şeyler eksik. sanırım skill ve level sistemine ısınamadığımdan olacak.. bir de quest'leri bayık bulmamdan.

deus ex de oynamıştım. hatta grafik kartımla gelmişti. ama karakter geliştirmeceli fps gibi bir şeydi eheh. o da hoşuma gitmemişti pek. bana göre değil.

[signature][hline]Homer to aliens: "Don't eat me, I have a wife and children! Eat them!"

[Bu mesaj Mirage tarafından 12 Haziran 2004 21:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 12 Haziran 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
sen thief deadly shadowla başla
o seni 1 ay falan oyalar sanırım eger thief oynamayı seviyorsan
çok merak ettim seni ne kadar sardı da hala mmorpg oynuosun bol bol :D[signature][hline][b]Arcane Kısayol Çubuğu[b] v1.0
:::son mesajlar:::bilgisayar oyunları:::arama:::
Sosyal ağlarda paylaş

ah be arcane oynayabilsem sanırım 1 sene mmorpg ile ilgilenmem ama ekran kartını yenilemem lazım ve sırf thief içinde orta kalite birşey almak istemiyorum

bari almışken düzgün birşey alalım :) tabi ekran kartı yenilenirken boardu ve ramde degişecek yani kafadan 400-500 dolar bi upgrade lazım (ses kartı falanda eklenicek )

ayrıca bu konunun üzerine gitmen senin için hayırlı olmaz
azmo için bahane bekliyorum zaten biraz daha abartırsa uçuracam yörünge dışına :)[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

bazı oyunlar sadece baya kısıtlı bi kesim tarafından sevilir ama o kesim de o oyunu çok sever, hastasıdır..

deus ex bu oyunlardan biri.(tabii deus ex de çıktığında grafiksel olarak aşmış olduğundan çok sağlam hardware istiyordu,pek fazla kişi oynayamadı.bu da bi faktör)[signature][hline]Arcane Kısayol Çubuğu[b] v1.1
[b][
son mesajlar|bilgisayar oyunları|arama]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...