Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tropico 3

Alis

Öne çıkan mesajlar

Bende Poseidon hala yüklü. Roma bazlı şehir yapım simlerinin antik yunan versiyonu. Bunlar güzel oyunlarda harita dolduktan sonra devam edilmiyor ya. Tycoon oyunlarında falanda bu sorun var. Bitince ordan kar gelmeye devam etsin bizde başka şube, koloni kurabilelim işte. Bitmesin oyun. >_>
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Bende Poseidon hala yüklü. Roma bazlı şehir yapım simlerinin antik yunan versiyonu. Bunlar güzel oyunlarda harita dolduktan sonra devam edilmiyor ya. Tycoon oyunlarında falanda bu sorun var. Bitince ordan kar gelmeye devam etsin bizde başka şube, koloni kurabilelim işte. Bitmesin oyun. >_>

O oyun zeus master of olympus degilmiydi
Sosyal ağlarda paylaş

Ya acaba ekran kartini söksem bi termal macun alsam sogutucuyu falan sökup bi bakim yapip taksam farkedermi?Alet deli gibi kasiyo, fan sesinden ev arkadasim uyandi gecen aeheah o derece.O degil yani 1280 cozunurluge indirip texture(medium) haric hersey low.Yinede banamisin demedi yani, sildim deli oldum.Tropico 1 oynicam simdi :p

edik; oha lan 2600 calistiriyo 8800gt kasiyosa, camasir yikayim ben o 8800gt ile daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

@Korax Sıcaklık kaç derece şuan ? Çok ısınmadan atabilir oyundan. 2600xt de öyle dandik değil sende öldürdün kartımızı :)

@Cuce nvidia sucks değilde ati kullananlar için antipatik :) Yeri değil ama madem sende de var 2600xt senin sıcaklık kaç ? Benim önceden 42 felandı artık 52 de çalışıyor nedense. Birde ben windows 7 kullanıyorum directx 10 olmayan oyunlarda ekran kitlenip reset atıyor sende de oluyor mu o ?
Sosyal ağlarda paylaş

Sicakliga bakmadimda, fan deli gibi calistigina göre elbet sicakliktan cosuyo alet okadar hehe.Bakmadim dedigim gibi sicakliga yalniz ters giden bisey var, ya artik benim sistemden, yada hardware bisey belkide, bi sökelim en iyisi.

dim dim dim dimi dim dim dim dim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...