Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[=o= Fm] 12/06/2004 yayını

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

estel bitirdin beni bi an varya. sızıp kalacaktım bob dylan - one more cup of tea çalınır mı bu saatte yau ? :)
allahtan toparladın sonradan deep purple fln =][signature][hline]Emaleth, 11 Haziran 2004 19:27 tarihinde demiş ki:
ama işte bööle adıma thread filan olunca.. eee... ööö... dolandırmadan söyliycem...

utanıyorum ulan!
Sosyal ağlarda paylaş

süper gidiyo eyvallah ama hoca biraz şu efektlere girmesek ? hayır normal radyolardan nefret edilmesinin asil sebebi boş konuşma ve inanilmaz mal efektleri ..

Hazırlanmadım diyosun ama alkış efektleri fln hersey hazır neye hazırlanmadın ?

kusura bakma[signature][hline]..Dirty SancheZz..
Ariakan the YIILLAAANNN..(tss)
Sosyal ağlarda paylaş

gülme efekti konusunda +1

ayrıca nerden bulunuyor o efektler hep merak etmişimdir[signature][hline]XaGoN, 14 Şubat 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Hala GeoCities yasiyor ona hayret ediyorum
Dralnu, 08 Haziran 2004 12:20 tarihinde demiş ki:
marduk gelicek hepimizi s.kecek

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 12 Haziran 2004 02:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Haftasonlari saat 10.00 - 12.00 arasi Blues ve Jazz programlari yapma karari aldim [evet evet]. Efendim bugun eglendiren bir grupla, Squirrel Nut Zippers ile basliyoruz. En guzel sarkilarindan bir potpori yapiyorum simdi sizlere. Ilgiye bagli olarak onumuzdeki saat boyunca yayindayim.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...