Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

lotro f2p mi? aoc ? su an evet :D

aciklama yapmis ustune ustluk ya biliyoruz hepimiz takiliyoruz surada. sonuc itibari ile ilk odemeden sonrasi f2p. free to play iste. ne olacak oyle olunca kotulesecekmi oyun anca community les olur ki gunumuz her oyununda oyle zaten.

bizde o community parcasiyiz tabii, bizlerde o sinifa girdik artik. eskisi gibi degiliz hic birimiz !!@#!

gw2 de alacagiz oyunu sonrasinda aylik odeme yok. oh mis o yuzden patlama ihtimalide yok , patlama genelde parali oyunlarda oluyor. patlamis f2p oyun yok cunku kimsenin umrunda degil.

ornegin gw2 de de bu bence hafiften boyle olabilir yani para vermedigin icin aylik olarak oyuna olan bagliliginda pisikolojik olarak dusebilir.

genelde para verdigin bir seye daha cok ozeniyorsun. expansionlarla zaten o aylik paranin gene yarisini aliyorlar bizden. ornegin eve online da expansionlar beles aylik para var, 15 euro yilda eder 180 euro. gw2 de 6 ayda bir falan expansion cikarsa 100 euro ediyor iste. sanirim oyle bir hedefleri vardi.
Sosyal ağlarda paylaş

lol spin ciddimisin :D

abi bastan dedim zaten takiliyorum diye.

f2p, p2p, ne fark edecek , ciksada oynasak.

gw1 deki monumentleri tamamlamak kolaymi acaba. ve bu alinan gw1 hedeleri gw2 de ne kadar fark yaratacak ? buyuk ihtimal fark yaratmayacak gorsel seyler olacaktir kitle icinde farklilik olusmasin diye ama kesin bilgisi olan varmi ?
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

gw1 deki monumentleri tamamlamak kolaymi acaba. ve bu alinan gw1 hedeleri gw2 de ne kadar fark yaratacak ? buyuk ihtimal fark yaratmayacak gorsel seyler olacaktir kitle icinde farklilik olusmasin diye ama kesin bilgisi olan varmi ?

Troll değilse savulun, link veriyorum (ben bunu kitaplarımda yazdım modu)

HoM'a Genel Bakış
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda yapacak seyim yok, gw1 inde butun expansionlarina kadar somurmusum zamaninda, tekrar cekip baslayip zaman gecirmek icin ideal.

bir suru sey var ve acikcasi herhangi bir mmodaki achivementlerden daha mantikli yapilacak sey an itibari ile. hem zaman gecir hem gw1 oyna, hem gw2 icin elinde bir seyler olsun.

hmmmm..

yapan eden varsa hangi expansionla baslamam gerekir oncelikli olarak yoksa yardir bastan sirasi ile gitmi ?

birde anladigim kadari ile farkli classlardan farkli puanlar geliyormus.

bi cekeyim simdi su laneti ve artik bitireyim sonuna kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Spin said:

Kanuni said:

Troll değilse savulun, link veriyorum (ben bunu kitaplarımda yazdım modu)

HoM'a Genel Bakış

cok saol bilmeyene shorcut'a -image eklerseniz guildwars 1 in tum dosyalarini indirir oyle zirt pirt download etmez her bir boku.
Sosyal ağlarda paylaş

@spin, simdi puan almak icin sadece level 20 ye kadar levellemekmi gerekiyor yoksa her bir ozellik icin levellemek harici baska seylerde mi becermemiz gerekiyor ben orada takildim.

ornegin level 20 oldum warrior ile toplam puanim kac olacak ? 50 puana kadar nasil giderim boyle bir site varmi ? bilmemne instanceini yaparsan su kadar puan, su itemi dusurursen su kadar gibi ? sadece level 20 olmakla olacak sey degil sanirim bu is.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

lol spin ciddimisin :D

abi Facebook sayfamızdaki postların altına yapılan yorumları okusan biraz, bir günlük gülme ihtiyacını karşılayabilirsin.

"ADMİN LİK VAR MI ADMİN, NEREDEN KAYIT OLUYOZ"
"admin bu oyun kaç para ve nerden alıyoz bana özelden ulaş"

Bunlara bir de bozuk Türkçe ekle :D
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

@spin, simdi puan almak icin sadece level 20 ye kadar levellemekmi gerekiyor yoksa her bir ozellik icin levellemek harici baska seylerde mi becermemiz gerekiyor ben orada takildim.

ornegin level 20 oldum warrior ile toplam puanim kac olacak ? 50 puana kadar nasil giderim boyle bir site varmi ? bilmemne instanceini yaparsan su kadar puan, su itemi dusurursen su kadar gibi ? sadece level 20 olmakla olacak sey degil sanirim bu is.

İlk olarak forumda şu başlık var, ama biraz dağınık içeriği, data mining yapman gerekebilir :)

HoM Puanları

İkinciolarak ArenaNet'in kendi resmi calculator'ı var : HoM Calculator

Bu calculator'a herhangi bir karakterinin ismini girip "account based" progress'ini görebilirsin. Senin anladığım kadarıyla şu ana kadar 3 puanın falan vardır bir şey yapmadıysan.

Orada detaylı oalrak ne ne getirir yazıyor, ama olay level ile ilgili değil tabii direkt olarak (overkill oldu ama bir de şu başlığı önericem,video incelemem :) HoM Görüntülü İnceleme
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...