Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

En öncelikli olarak,hom'a tam erişim için eye of the north campaignini bitirmek zorundayız. çünkü campaignini yaptıkça Monumental Tapestry alıyorsun,bu item hom kategorilerini unlock etmeye yarıyor. toplamda 5 kategori var(devotion,fellowship,honor,resillience,valor). hall of monuments'a ilk girdiğinde,havuzdaki vision'ı izledikten sonra Gwen sana 1 adet Monumental Tapestry verecek.

Pet ve miniature arasında hiçbi bağlantı yok. petler hero gibi kullanılabildiğinden,herolarla aynı şekilde fellowship kategorisinde yer alıyorlar hom'da.miniature'lerse sadece non-combat,yanında gezdirmelik şeyler oldugu için devotion kategorisindeler. Mox ve black moa miniature değil,pet.

Mox'unu hom'a eklemek için öncelikle level 20 yapmalı ve hom'da fellowship kategorisini unlock etmelisin. sonrasında mox'u yanına alıp hom'a giderek fellowship kısmına tıklarsan heykelini dikebilirsin.

Diğer herolarının da heykelini dikmen için aynı mox gibi level 20 olmaları gerek,ancak bi farkı var. onların armorlarını da upgrade etmen gerekiyor,mox zaten armorlu bi golem oldugu için onda bu işlem gerekmiyor (beleş puan hehe). hero armor upgradeleri de rare olarak missionlarda düşüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla en keyifli expension nightfall..

hizli hom icin ilk once eotn bitmeli, hemen ardindan dungeonlar,
sonrasida hardmode lari bir tur bitirmek gerek mission ve dungeon olarak.
ondan sonra zeishen vs cok keyifli olur..

benim in game nick blaxx draven

baya biseyler yapmistim da bebekler dogunca vakit bulamiyordum, simdilerde yine vakit ayirabilcem gibi..

oyunda gorusursek bende katilirim jade falan atariz..
Sosyal ağlarda paylaş

pvp de direk yetersiz kaldım. ya cok şey degismiş gibi geliyor yada unutmusum. acip acip birsürü skill var ya artık.
black widowla black mao charmından sonra second profu assassin alip komple bi campları bitirdikten sonra arenalarda zeyşen kascam kerıld bilmiyorum.
onuda kurzck armor için hene HOM icin.
Sosyal ağlarda paylaş

pvp icin buildlerinizi http://pvx.wikia.com/wiki/Main_Page den guncelleyin

eksik skilleriniz icin ya teker teker kasin yada skill pack alabilirsiniz ama pve de calismiyor skill pack..

skill book var ondan alabilirsiniz, zaten herkes satiryor ingame.. onunla eksik elite skilleri tamamlayabilirsiniz.. balthazar island da var satanlar..

edit: alisveris ve normal ingame isler icin amerika instance ini, gorev ve dungeonlar icin polonya instance ini kullanin, pol da neredeyse hic lag yok ve bombos.. ;)

edit2: beles HoM puani icin hom icinde miniature lar satiliyor.. onlari alin dizin.. super beles puan toplarsiniz..
zaten account eskiyse bissuru rare geliyor da hani yeni accountta rare olmaz.. bu arada amac HOM sa kesinlikle eotn bitmeli.. parsomen alip her vitrini acmaniz gerek..
Sosyal ağlarda paylaş

5 senelik 8 karakter var bi tane rare-unique pet yok diyeyim ben. böyle ballı bi adamım.

dungeonlar hm dahil rahat sololanır olmuş hero sayısı arttıktan ve skill point ile alınan consumablelar çıktıktan sonra. pve için grup aramaya gerek yok bence. Arkadaş vs ile skype da başka tabi de pug çekilmez.

pvp treni benim için çoktan kalkmış, düşünmem falan gerekir şimdi oynarken, hazırlanırken. Beynim eskisin istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

LuNiZ said:

edit2: beles HoM puani icin hom icinde miniature lar satiliyor.. onlari alin dizin.. super beles puan toplarsiniz..
zaten account eskiyse bissuru rare geliyor da hani yeni accountta rare olmaz.. bu arada amac HOM sa kesinlikle eotn bitmeli.. parsomen alip her vitrini acmaniz gerek..

400k ile tüm minyatur olayı çözülüyor dediler guildde. nasıl kasarsın o parayı bilmiyorum ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

aynen al hepsini gitsin..
oynamak istedigin class a gore paketi oynarsin..
ben ana paketten devam ettigim icin diger paketleri oynamadim factions i bitirdim bitek assassin oynadigim icin.. ;)

hm sololamak icin iyi skill build etmek lazim abi, herolari giydirmek falan gerekiyor.. yeni 20 lemis yeni hero toplayan default build bir charla hic sans yok yani bence..

ama ustunu basini yapmis birisi yardim ettimiydi tamamdir.. bir kisi yeter yani.. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Daesu said:

LuNiZ said:

400k ile tüm minyatur olayı çözülüyor dediler guildde. nasıl kasarsın o parayı bilmiyorum ama :)

400k nedir abi cok kolay toplanir o kadar gozunde buyutme bence..

ben geri dondugumden beri toplamda 5 plat falan devirdim yani rahat..

edit: valla abi ncsoft dan alirsan euro odersin.. ama kesinkes alirsin key i.. diger sitelerde key in stock deselerde gelmiyor bir kac gun.. o yuzden ncsoft en temizi..
edit 2: steam dede vardi sanirim bir bak oraya.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...