Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Guildwars 2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

asfas

eski accountla birleştirince hall of monuments bonusları felan geliyor ondan dolayı varsa birleştirmek gerek.

çok fazla bonus aşık usandırır. ona bonus su ıtemı para ıle boost exp bonus. baslamadan sogutacak oyun kendınden. gw acc var bendede bonus monus ıstemıyorum herkes esıt baslasın su oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

Xenocide said:

asfas

eski accountla birleştirince hall of monuments bonusları felan geliyor ondan dolayı varsa birleştirmek gerek.

çok fazla bonus aşık usandırır. ona bonus su ıtemı para ıle boost exp bonus. baslamadan sogutacak oyun kendınden. gw acc var bendede bonus monus ıstemıyorum herkes esıt baslasın su oyuna.

bir bakıma da mecburen bu yola gidiyorlar aslında. onların da halini anlamak lazım. bu kadar sağlam bir oyunu başka türlü f2p oynayamazsın. düşün bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

bunu diyenler guild wars staffı bu arada oski.

aynen

"Gamers will no longer buy the argument that every MMO requires a subscription fee to offset server and bandwidth costs. It's not true – you know it, and they know it. Gamers may buy the argument that your MMO requires a subscription fee, if you can tell them what they are getting for their money. This is the legacy of games like Guild Wars, Maple Story, and Silkroad Online, all of which introduced new business models into the MMO genre and were quite successful. The subscription model is still perfectly viable, but the pain threshold is very low now. It's no secret that gamers don't want to pay a subscription fee. If you can convince them that your game offers enough value to justify it, more power to you! But be prepared to defend your decision, often and loudly, and back it up over the lifetime of your game." said:

Sosyal ağlarda paylaş

yeni ne söylemiş ki adam o yazıda?

oyunun hakettiğini düşünmesem para vermem zaten. en başından beri böyle bu.

guild wars paralı olsa da oynardım ayrıca.

yani birinin hizmet tarzı, diğerini haksız kılmıyor kendisinin de dediği gibi. bu kadar millet wow, rift bilmem ne haketmese para verir miydi yani?

yani gw'nin falan başarısı, rift' subscribe yaparken "gw parasız oluyor, bunlar niye para alıyor" diye durdurmaz kimseyi diye düşünüyorum.

gw daha iyi bir oyunsa durdurur insanları. ki umarım öyle çıkar, diablo 3'e 60 € bayıldım, vatan'dan retail almak varken, buna da 54.95 dolaresim boşa gitmesin.
Sosyal ağlarda paylaş

gw de ınsanların durması dıye bır olay yok bana gore. ınsanlar nasıl lol gıbı oyunlar oynuyor bunuda o tarz oynayacaklar.wow gıbı fool mmo degil. fıfayı nasıl oynuyorsun buda bole bır oyun mac havasında karsılıklı stratejı. Hanı hayatın buna endekslı degıl. Bu oyunu oynarken eglenecek aynı zamanda stratejı yapabıleceksın. Wow gıbı yasam bıcımı halıne getırmene gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...